AnnaOst• 17 ноября 2024

Суми. Куди звертатися щоб затягнули вибиті вікна?

Дівчата, може хтось знає куди звертатися щоб вибиті вікна затягнули? Є ще якісь штаби?
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Як взагалі то все відбувається? Може хтось досвідом поділитися? Дякую!
hruzantemka• 17 ноября 2024
В Каритас звоните на горячую линию, они быстро приезжают и делают. Но надо, чтобы хозяин квартиры присутствовал.
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Ответ дляhruzantemka
А не знаєте в Сумах телефон?
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
От що за тварі ставлять рукаліцо? Завтра ж самі можете опинитися без вікон в середині листопада. Або ваші рідні. Якісь тварини а не люди
hruzantemka• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
А не знаєте в Сумах телефон?
Нет,я из Харькова, телефон горячей линии можно найти на их сайте
линка76• 17 ноября 2024
Фактичне місцезнаходження: місто Суми, вулиця Ярослава Мудрого 60/1

т. 0500146189
caritassumy@gmail.com
Santander• 17 ноября 2024
Телефонуйте в приймальню заступника голови ова по цьому напрямку або в профільний департамент. Якщо вони без бюджету для таких цілей, то контакти карітас, ЮНІСЕФ і т.п. в них є
линка76• 17 ноября 2024
Те що знайшла. Не знаю воно не воно...
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Ответ дляhruzantemka
Дякую
Аноним ФЕЯ• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Вбийте в гугл. Там видасть адреса у вашому місті.
Тримайтесь, автор. Бажаю стійкості і сили витримати ці біди.
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Це не для мене, це у родичів близьких таке
hruzantemka• 17 ноября 2024
Я нашла на Фейсбуке страничку. Может завтра как раз и сходить к ним?
По телефону бывает сложно дозвониться.
Elmyska• 17 ноября 2024
Обязательно вызывайте полицию, чтобы они все зафиксировали. Только в этом случае есть надежда что компенсируют установку окон . А как в реальности на практике хз, может есть кому ставили и отзовётся
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Дякую, дівчата. Кажуть (там на місці кажуть) що завтра будуть ходити по квартирах і все організовано зроблять. Не знаю як це все відбувається. Влучило в сусідній будинок, бляха я навіть не хочу думати що там в тому будинку куди влучило
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Ответ дляElmyska
Та нам не тре а компенсувати, то таке, поставимо нові да свої. Тут питання в тому що і так в квартирі дубак був, а без вікон так взагалі
hruzantemka• 17 ноября 2024
Можно конечно и через Дию, но это очень долго. Мне делали именно через Дию,потому что с Каритас позвонили буквально через пару дней от заявки, а я за границей была и не смогла бы приехать. Зато соседям, кто был, они поставили новые окна и двери.
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Ответ дляhruzantemka
А документи на квартиру вони питають, ви не в курсі? Бо зараз в паніці там ще й не знають куди діли документи на квартиру. Спакували бляха в тривожну валізку, а де валізка не пам´ятають
hruzantemka• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Бывает, что местные власти сами подают организованно в эти благотворительные организации. У меня тоже так было. А соседи звонили сами.
Beile• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Коли в Києві у знайомої повиносило вікна вибуховою хвилею,знаю,що їм оформлювали допомогу ООН , і фонд Ахметова зазвичай допомагає в таких ситуаціях.
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Ответ дляBeile
Дякую
hruzantemka• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Так, їм потрібні документи і присутність хазяїна. Добре,якщо це людина льотних категорій - пенсіонер, інвалід. Або проживає така людина в квартирі.
Alena.i• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну їх все рівно треба знайти
Думаю згадають, після такого не дивно що забули, зараз відійдуть трішки
VivaForever• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Когда обломки упали возле новостройки ,всем окна поменяли, у тех кого были небольшие повреждения сами выбивали окна,чтобы им тоже поменяли
Nata2907• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Так вроде во двор же. Или таки в дом ? Но уже пишут 4 погибших. Я час назад только с того района...
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Ответ дляNata2907
Я не знаю куди саме. Одні кажуть в 40, інші 42, треті взагалі 36. Сподіваюся ви праві. Родич каже не знаю, але він першим ділом після того як вікна вилетіли пляшку дістав. То вже нічого не бачить. Версію про 36 будинок мабуть можна відкинути, бо він напроти, там би мабуть і міжкімнатні двері првиносило. Мій 38 і вікна вибило ті що у двір виходять
ViolaVio• 17 ноября 2024
Немає слів😭Авторка, тримайтеся і всім там у вашому місті витримки і сил🙏Від киян❤️
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Ответ дляViolaVio
Дякую, я не там, то для моїх рідних. Але блін це будинок де я виросла. На щастя наче таки в двір попали а не в будинок
Weero• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
У моїх батьків теж винесло балконні вікна сьогодні...
автор AnnaOst • 17 ноября 2024
Ответ дляWeero
А у вас в якому місті?
Weero• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
А у вас в якому місті?
Та Суми ж.