Заела_пластинка• 18 ноября 2024

Дивна річ… родинки у дитини там де у колишньої дівчини чоловіка

Як таке можливо ? Сьогодні зустріла її профіль у фейсбук і в шоці , на на шиї у неї родинки як у моєї дитини , тобто у тому самому місці , просто як під копірку … форма звичайно не така , але дитині ще 10 років , як може бути таке співпадіння ?
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Звичайна сімʼя , чого ви завелися за те щастя ? Чоловік мене любить , я його теж люблю ,але думаю він мене більше , виховуємо дітей , сімейний бізнес , живемо трохи вище середнього достатку … сваримося , миримося , кохаємося ) я думаю що я щаслива , він каже що теж , все як у всіх нормальних сімʼях
Я завелася не за щастя як таке..

Я за те, що якщо в мене в сім´ї щастя то мені до сраки життя колишніх мого чоловіка.
Тим паче якщо вона гівняна колишня.
Тим паче що вона ж не одна колишня.
Чому саме до цієї ви причепилися?
Інших у фейсбуці не має?

І якщо б я показала чоловікові оцю фігню про родимки схожі то він би мені сказав ’нахера тобі моя колишня, тобі нічим зайнятися?’
автор Заела_пластинка • 18 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Я завелася не за щастя як таке..

Тим паче якщо вона гівняна колишня.
Тим паче що вона ж не одна колишня.
Чому саме до цієї ви причепилися?
Інших у фейсбуці не має?

А мені і є до сраки її життя . Мене зацікавило інше
Мій чоловік так зі мною не розмовляє
Ви мені навʼязуєте модель своєї поведінки і вашої сімʼї ? У кожної людини все індивідуально :і щастя , і спілкування у кожного інше
Наприклад , ми зараз обоє читаємо повідомлення, я відписую , хтось не вірить ) кожному своє

Цікаво інше , що у будь якій темі збираються ,, обіжанки ,, на своє життя і починають ставити діагнози і писати не в тему ) я думаю то у них проблеми
Скользкая• 18 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ну тоді такий варіант...як в кіно..але може і в реалі....

Ви з колишньою завагітніли одночасно...

Але чоловік хотів дитину саме від колишньої бо вона красивіше і дитина мала бути красивою...

І тому коли діти народилися то він їх поміняв...

А її дитину тепер виховуєте ви з чоловіком.

Саме тому у вашої дитини однакові родимки з колишньою чоловіка.

Як вам ...? Може бути...?
Аааа ржу
Море_море_я_скучаю• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Але там у жінка народжує дітей схожих на першого партнера , а у нас навпаки ? І вона у нього не перша
Не только на первого, а на всех бывших.
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
все, я вічуваю, як мене невпинно обкидує родимками, близькоспорідненими з чоловіком авторки, колишньою чоловіка авторки і дітьми (одностатевими дітьми, це важливо!), нажитими спільно і нарізно авторкою, чоловіком авторки і колишньою чоловіка авторки, а також колишніми колишньої...
А я колись чула херню про те, що треба уважно вибирати того з ким лишаються цноти, бо діти будуть на нього схожі 😁

Може тут з іншого боку треба зайти...
Авторе, ви ж пишете що ви всі (і ваші, і його колишні) з одного району міста. Тобто ви могли лишитися цноти з кимось із родичів колишньої чоловіка. Нічого не пригадуєте...
автор Заела_пластинка • 18 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза

Може тут з іншого боку треба зайти...
Чоловік у мене перший , тому …
Не перебільшуйте що ВСІ прям з одного району ))
Капитанша• 18 ноября 2024
Ответ дляНаливайКа
О, ну тогда это все меняет еще напишите, що очень брезгливый - чтобы прям по классике жанра а потом - у него 10 лет другая семья на стороне
Просто судя по ответам автора она вещает из ПГТ ,а там все пардон перее.ли друг друга и все родственники по сути . Одна большая дружная семья.....
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Чоловік у мене перший , тому …
Ну тоді точно він з колишньою родичі...
Капитанша• 18 ноября 2024
Девочки мы ещё ж упустили от факт, что папа автора или ее мужа мог быть и папой бывшей мужа автора. Поэтому не исключено, с о виной всему свекр автора или ее батя ))))
Семенівни сусідка• 18 ноября 2024
а лімфовузли теж такі?
ТАЗератти• 18 ноября 2024
Незайманій та цнотливій авториці її чоловік заніс з першим сексом залишки ДНК своєї хтивої подружки. Що і позначилося перманентними родовими відмітками на шиї спільної дитини.
І тепер авториці нічого більш не залишається, як перечитувати цю тему разом з чоловіком. Не зважаючи на загальний успішний успіх їх родини та неймовірно ніжні відносини між партнерами, цей маленький позанауковий секрет буде завжди з ними Від тепер інтимним призьвіськом чоловіка автора назавжди буде Переносник
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Мій чоловік так зі мною не розмовляє

’Мій чоловік так зі мною не розмовляє.
Ви мені навʼязуєте модель своєї поведінки і вашої сімʼї ?’

Мій зі мною також ’так не розмовляє’ бо я не роблю таких дивних вчинків. І разом нам є чим цікавим зайнятися аніж дивитися фото його колишньої.

Та ви що...вам щось нав´язувати.?.
Ви і ваша сім´я така унікальна...
Якщо вона звісно така як ви пишете..
Я не тону• 18 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Была мысль, но уже устали подкидывать идеи автору ))
Я написала ей вопрос про мужа и она давай строчить, что муж уже в теме и нам приветы передаёт. Её тема, пусть и управляет ей
Зря что ли она в ней с 6:54 сидит )
автор Заела_пластинка • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Зря что ли она в ней с 6:54 сидит )
Зараз таке століття на вулиці , що у кожного є кілька телефонів , на яких і працювати можна і паралельно сюди відписувати , ви не знали ? Це для вас дивно ?Ще є айпади , планшети … онлайн робота ?
ТАЗератти• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Зря что ли она в ней с 6:54 сидит )
Просто автор не така розумна і творча, як читачі її теми.
Вона видумала, відкрила тему, а вже всі 6 сторінок маячні - цілком наша заслуга
Love_Love_Love_• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
По перше , вона живе зараз в іншій країні (багато років ) , по друге , якщо вам від того буде легше , то нехай хоч вас чпокне, я питаю за інше .. ви б краще за своїм чоловіком так слідкували , бо я бачу інших тем у вас немає
Яких інших тем?
Нашо мені слідкувати за моїм чоловіком?
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Чоловік у мене перший , тому …
Це ваші слова ’То це ваші проблеми ) я , наприклад , не можу не знати , якщо ми з одного району міста , спільні знайомі , і взагалі багато спільного . не всі ж виходять заміж за далеких незнайомців’

Ви тоді уточнюйте...
автор Заела_пластинка • 18 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Яких інших тем?
Нашо мені слідкувати за моїм чоловіком?
У вас всі теми тільки про зради , видно , пунктик
Love_Love_Love_• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
В мене? Ви точно заходили в мої теми?
автор Заела_пластинка • 18 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза

Ви тоді уточнюйте...
Що саме уточнювати ? Я не писала що всі мої колишні і його колишні з одного району
Love_Love_Love_• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Хай це буде у вашій сімʼї ) у нас все традиційно
А як ви можете бути впевнені в традиційній орієнтації вашого сина?
автор Заела_пластинка • 18 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене? Ви точно заходили в мої теми?
Тут ,головною темою ви робите зраду
Love_Love_Love_• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Тут ,головною темою ви робите зраду
А ви думаєте ваш чоловік вам не зраджує?
автор Заела_пластинка • 18 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А чому вас це так цікавить ? Мене ж не цікавить чи ваш вам не зраджує)?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Логічно, бо тема не про бувшу мого чоловіка, а про бувшу вашого
автор Заела_пластинка • 18 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І що ? У кожного є колишні , це ж не означає що всі зраджують .
Ps: тема не про колишню , про інше , читаєте між рядків , видно
Love_Love_Love_• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Всі не зраджують. Можливо і ваш не зраджував, саме, з нею, але присунути їй хотів і хоче.
Я вам це з першого повідомлення пишу.
автор Заела_пластинка • 18 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вам це з першого повідомлення пишу.
Ну у вас і фантазії )) виходить, ви фантазуєте , що ваш колишній який вас покинув досі мріє про с..кс з вами ?? Ага … фантазуйте і далі
Він про вас забув давним давно …
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Тут ,головною темою ви робите зраду
Слухайте, а ви бачили взагалі веселі смайлики які дівчата ставлять в коментарях?

Вони жартують або іронізують з ваших відповідей...
Так вам не подобаються їхні коментарі.
Але яка тема такі і коменти.
Я не тону• 18 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
Мы такие ) Не зря на форумах пасутся всякие блогерши, пиарщики с маркетологами. Клондайк, а на Советчица ))