Глаголиця• 23 ноября 2024
Порадьте будь ласка санаторій неврологічного профілю в Закарпатті
Доброго вечора
Порадьте будь ласка санаторій неврологічного профілю в Закарпатті. Де точно гарні активні процедури і можна швидко відновитися від важкого стану. Дуже заздалегідь дякую!!
Пугачиха• 23 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Активні, це які?
ЛФК типа. Тоже интересно. Но ответов видимо не будет(
Шиворот Навыворот• 23 ноября 2024
Ответ дляПугачиха
ЛФК у будь якому санаторії Закарпаття, і не лише там, а взагалі будь якому в Україні.
Автор, ’швидко відновитися після важкого стану’ - це не про санаторій. За цим до лікарів реабілітологів і працювати довго і наполегливо. Спеціальні реабілітаційні центри, типу як для поранених воїнів зараз роблять.
А санаторій, то так, профілактика для здорових.
Глаголиця
• 23 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Активні, це які?
Щоб не 1 процедура на 2 дні, а хоча би 2-3-4. Колись була у своєму місті, там кожен день був і електросон, і масаж, і ванна або душ спеціальні, і ще щось... тоді можна за не дуже довгий час відновитися, перевірено. На 3 тижні поїхати можливості немає, 9 днів (робочий тиждень + вихідні) максимум
Шиворот Навыворот• 23 ноября 2024
Ответ дляГлаголиця
Це в будь якому санаторії, плати гроші і бігай по процедурам цілий день, крім неділі.
Глаголиця
• 23 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
ЛФК не так потрібне. Потрібні спец. процедури, плюс, профільна вода.
Щодо реабілітологів...у місті, де ми зараз, є два гарних за відгуками. Запис на жовтень наступного року, але відразу попереджають, що якщо буде потреба у військових, то запис перенесеться.
Знайома чекала із кінця 2022, лише нещодавно розпочали. Тож вірю
Це за 500 грн/сеанс, потрібно щонайменше 10. Але мені потрібна не лише фіз реабілітація, а і спеціалізована. Тому це саме санаторій ліпше.
І мені потрібно зараз. Я просто не витримаю
Глаголиця
• 23 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Далеко не в кожному. Тому і питаюся
Шиворот Навыворот• 23 ноября 2024
Ответ дляГлаголиця
Далеко не в кожному. Тому і питаюся
Квітка Полонини, Кришталеве джерело, Сонячне Закарпаття і К°, Боржава, Шаян, Синяк, Іршава, Поляна, Карпати, Гірська Тиса
Глаголиця
• 23 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую! Це всі неврологічні? Ви в усіх були? Який сподобався найбільше, який ліпше за все порекомендували б?
Ще раз вдячна!
Шиворот Навыворот• 24 ноября 2024
Ответ дляГлаголиця
Ще раз вдячна!
Квітка, звичайно