Балаболка• 25 ноября 2024
Який iphone краще придбати і де
Дитина назбирала гроші і хоче придбати новий тел., до цього був на андроїд, але з користуванням iphone проблем немає. Придивляється на iphone 13 ( не про). Дивлюся зараз на акції. Що мінус 10% при оплаті мастеркард. Варто купувати новий чи можна купити вітринний варіант. Хто що підскаже?
Балаболка
• 25 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Добавьте дитю и купите 15!
Дитині 10 років, вважаю, що зарано на 15.
Совбез• 25 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Сейчас это норм)
фрау Гітта• 25 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
автор, не слухайте нікого. ми своїй тиждень тому теж на 10 років подарували 12 про. щастю дитини немає меж. тому 13 це відмінний подарунок. удачі вам в пошуку!
муха в кедах• 25 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Сейчас это норм)
Зачем оно ? Какой смысл , если можно купить 11 и такой же функционал . Для чего для кого столько денег выбрасывать зря на 15?
Совбез• 25 ноября 2024
Ответ длямуха в кедах
ну 11-й старый, батарея слабая, замена дорого
муха в кедах• 25 ноября 2024
Ответ дляСовбез
В чем он старый если покупать новый , если он с производства не снят ?)) Когда появился всех все устраивало аж пищали
Балаболка
• 25 ноября 2024
Ответ длямуха в кедах
В 11 мене лякає те, що обновлення скоро не буде для них
муха в кедах• 25 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
С чего это его не будет . У меня айпад куплен до 11 айфона и все обновления на нем есть . Мне кажется обновления на все модели приходит