ШобВам_КакНам• 25 ноября 2024

Вже розумію що не вигрібаю сама. Відчуваю себе непотрібом.

Перед війною купили двохкімнатну квартиру в Києві. Є донька, зараз підліток 14 років. Чоловік гарно заробляв, забезпечував нас всим, зовсім не мали потреби в кредитах або займах. В останнє я працювала бухгалтером 10 років назад, потім чоловік сказав сиди дома займайся краще дитиною та собою. До купівлі квартири жили зі свекрухою. Коли почалася війна, чоловік пішов добровольцем, зараз вже майже три роки там. Я не працюю, кожен день, ранок, це для мене пекло. Одне й те саме, нічого не хочу, як день сурка. Просто не хочеться жити. Донька доводить до приступів, просто влаштовує пекло кожен день, в мене почалися ПА, проблеми по гінекології, вже не витримую. Розумію що бухгалтером мене ніхто не візьме, без стажу та досвіду , без знання. Грошей не вистачає, все байки що вони на передовій гарно заробляють. Це не так, повірте. Вже просто зриває дах, я не знаю що мені робити. Виїхати теж не можу, бо матір вже в роках, живе окремо в іншому місті, і чоловіка кинути не можу хоть якась я йому підтримка. На касу касиром не піду працювати, бо моя нервова система не витримає цього, просто можу зарізати когось хто буде на касі мізок їб…ти. Розумію що прийшла моя межа, або зійду з розуму або щось треба змінити, але що - не розумію.
Клевотница• 25 ноября 2024
Йдіть помічником бухгалтера, попрацюєте потім на бухгалтера перейдете.
Королева краси• 25 ноября 2024
ну тут какой вариант, не хватает денег- идти работать. все. куда идти- думайте сами, на кассу или дальше
So_so• 25 ноября 2024
Давайте к сухому остатку : своя квартира в Киеве, здоровый ребенок.
Всё остальное Ваши фантазии. Нужны деньги - идите работайте, заодно решится проблема с днём сурка.
Чарочка діда• 25 ноября 2024
Гарно заробляв і жили зі свекрухою, це як? Ви хоч зрозуміли, що кинути працювати, то велика дурня?
автор ШобВам_КакНам • 25 ноября 2024
Ответ дляКлевотница
Дзвонила, резюме відправляла, ніхто не хоче брати заново вчити. Я знаю програму 1С 7 версія, зараз вже 8ма
Чарочка діда• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
То скачайте собі 8-ку та розберіться, це займе у вас тиждень часу
Анти-анонім• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Так обновите умения. Логично, что за столько лет ваши знания устарели. Если хотите работать - пойдете, а нет, то 100500 отмазок найдете.
автор ШобВам_КакНам • 25 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Купили квартиру в 2021 році. До цього жили в Києві зі свекрухою.
Не пью, не курю• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Пипец, я не бух, но ради интереса качала 1с, изучала.
Клевотница• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Думала в Києві більше пропозицій. Бо в обл центрі так само, в кращому випадку пропонували комірником йти..
So_so• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
https://robota.ua/company3378560/vacancy10281814?r...
Анютины ласки• 25 ноября 2024
А що вам заважало хоч щось вивчити ще? Ок, оновлюйте знання тоді, Ви ж розумієте, що треба постійно вчитись. У багатьох сферах.
Катруська• 25 ноября 2024
Тема повинна бути без анонімів.
Засомневаю• 25 ноября 2024
Таке враження, що ви шукаєте причини, а не можливості. Зараз дофіга курсів, гугл, ютуб, штучний інтелект. Ви можете прокачати будь-які знання.
Оно само купилось• 25 ноября 2024
Доньці 14 років,ви вже давно могли б вийти на роботу.А останні 3 роки то подавно.
Королева краси• 25 ноября 2024
Ответ дляSo_so
это правда. денег на лекарства вылетает капец просто,ежемесячно. так это относительно без эксцессов по медицине
Наизнанку• 25 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Та ви шо
Тут якщо баба не працює, то всюди цим вихваляється, навіть якщо з/п чоловіка вистачає тільки на суп і труселя з секонду.
До тих пір, поки чоловік не загуляє чи от як у автора.
Королева краси• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
вот вам еще вариант= жить со свекровью и сдавать жилье
автор ШобВам_КакНам • 25 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Дякую. Але кожен день нічого не хочеться. Почала дзвонити по обʼявах, ніхто не хоче брати без досвіду. Опустилися руки. Подруг нема щоб виговоритися. Все в собі.
Залізний кіготь• 25 ноября 2024
Начните учить что то новое.
Пойдите консультантом в магазин
Займетесь чем то в конце концов
Залізний кіготь• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Так вы просто поныть?
So_so• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Ни муж, ни ребенок, ни свекровь (кстати, кто о ней заботится пока сын в армии), ни квартира не виноваты в том, что Вам ничего не хочется.
ЯНаПэПэ• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Так ідіть вчитеся. Я не працювала лікарем більше 10 років. Зараз планую піти на курси спеціалізації,потім працювати де візьмуть- медсестрою або лікарем. Все можливо!
Оцененная• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Якщо б Вам насправді не вистачало грошей, Ви б вже давно пішли хоч кудись. Продавцем, або поли мити. І паралельно шукати за освітою.
автор ШобВам_КакНам • 25 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Старший син розлучився, переїхав до неї
Дуболом• 25 ноября 2024
Ответ дляSo_so
найкараща відповідь, яка може бути))))
автор ШобВам_КакНам • 25 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Може мене тут не зрозуміють, але я не можу себе переламати йти мити підлогу чи ще щось…. Не дай Бог…щось з чоловіком, але не можу і все, і на касу піти не можу, бо знаю що там нервова робота, а в мене з нервами дуже не все добре, звільнять за два дні.
Маю сечі• 25 ноября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Так вы просто поныть?
І між ділом розказати, що воїнам ЗСУ не платять гроші. Автор, скільки получає ваш чоловік, що вам не вистачає?
Мядуза аля моргонер• 25 ноября 2024
І все ж таки є щось, що Вам подобається?

Я після 7 років у бухгалтерії працювала адміністратором. Потім звільнилася (про що шкодую, але то окрема історія), тепер знайшла роботу менеджером, два місяці пропрацювала, роботодавець перевозить офіс у віддалений район, у будівлю без туалету. = я знов без роботи. П.с. Дитині 13, її батько переказує 2-3 тисячі на її утримання. Такі справи.
Треба щось шукати, десь брати натхнення…
Вільний митець• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Є ще багато посад. Чого ви ниєте, та ще й у Києві?
А я б підлогу мила, але фізично не можу. Ніхто мозок не клював би.