Губной рояль• 27 ноября 2024

Де і яку косметику зустрічали по хорошій скидці чорної п´ятниці?

Доброго вечора.
Користуюся звичайним мас маркетом.
Може зустрічали хороші скидки.
Поділіться будь ласка.
Дякую всім хто відгукнеться.
ГЛЮкоза• 27 ноября 2024
ТГ Барахолка. Куча косметики,от которой люди пытаются избавиться по низким ценам. Я тоже там пытаюсь избавиться)
Помеха справа• 27 ноября 2024
Я працюю в аптеці Подорожник, чекала на цей тиждень, тому що зараз і до кінця місяця на косметику Фармацеріс знижка -40%, на Топікрем -35% і на Біодерму -30%, взяла собі, родичці на подарунок і реально багато зараз купують, чорна п´ятниця...
Капризуля• 27 ноября 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Там никакой гарантии оригинальности и цены с рук часто такие же как в магазинах, периодически срачи и удивления на эту тему.
пионерка_маша• 27 ноября 2024
Ответ дляПомеха справа
Що беруть з біодерми найбільше?
заварний look• 27 ноября 2024
Купила -40 і -70% люкс сьогодні
Але, я не в Україні
Новопоштинская• 27 ноября 2024
Та зараз наче усюди, хоча, що вас цікавіть? На ipsy завжди дуже хороші знижки(я через посередника замовляю)
Помеха справа• 27 ноября 2024
Ответ дляпионерка_маша
Що беруть з біодерми найбільше?
А Ви знаєте, мабуть нема такого, щоб найбільше, але олійка для вмивання 1 л і гелі для вмивання рожева серія по 500мл розійшлися, Топікрем у нас більше брали, зволожуючу емульсію по 500мл і 2×500мл комплекти
Горлаю зрання• 27 ноября 2024
Ответ дляПомеха справа
Намекните адрес. Закажем и сделаем выторг :-)
НуКаНаКа• 27 ноября 2024
Ответ дляПомеха справа
Щоб була знижка брати в аптеці чи можна через таблеточки замовити чи через ваш сайт?
автор Губной рояль • 27 ноября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Мені потрібен крем, 40+
Для комбінованої шкіри
пионерка_маша• 27 ноября 2024
Ответ дляПомеха справа
Хвалять наче міцелярку дуже і для вмивання рожеву.
ГЛЮкоза• 27 ноября 2024
Ответ дляКапризуля
Автор пользуется мас- маркедом. Масс -маркет,же вроде не подделывают? А косметики реально дофига продают.
Мочалкин блюз• 27 ноября 2024
Ответ дляПомеха справа
Странно что это масло берут. Сушит хорошо кожу
Помеха справа• 27 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Ціна однакова через Таблетки.юа і в аптеці, можете замовити, прийти і перевірити ціну на викладці, на місці вирішити, яка ціна нижча чи однаково, раптом це тільки у нас так було, тому що знаю, що з інтернет- замовленнями граються в різних регіонах по-різному
Помеха справа• 27 ноября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Чесно, не знаю, може так співпало, я більше по Фармацерісу і дещо по Топікрему, з Біодерми у мене лише сонцезахист
Помеха справа• 27 ноября 2024
Робила фото для знайомої, великі цифри - така відпускна ціна з урахуванням знижжки
Непонятно• 27 ноября 2024
Ответ длязаварний look
Купила -40 і -70% люкс сьогодні
Але, я не в Україні
Подскажите на каких сайтах? Или офлайн магазины?
Щаслива Я• 27 ноября 2024
Ответ дляГубной рояль
Мені потрібен крем, 40+
Для комбінованої шкіри
Берите любую аптечку.
Никакого эффекта от массмаркета или аптечки не будет, но от аптечки не будет и вреда
Помеха справа• 27 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Доречі, глянула саме через сайт Подорожник, то помітила, при замовленні там виходить на 20грн дешевше. Тому помоніторить не завадить
заварний look• 27 ноября 2024
Ответ дляНепонятно
Реальний магазин