Сонячний день• 29 ноября 2024

мами студентів НТУ м. Київ

зараз почалась сесія, з одним екзаменом проблема, якщо не здасть на цій сесії можна буде доздати потім, хто був в такий ситуації? Наприклад сьогодні був екзамен, прийшов з роботою, викладач подивився сказав там не вірно там не вірно до екзамену не допустив, коли перездати теж нічого не сказав , але 06.12 сесія закінчується. Я переживаю, що може піти на відрахування.
миссАрфография• 29 ноября 2024
Не по темі
Але яке відношення мають мами до студентів?
Ну це ж не другокласник
В танке• 29 ноября 2024
Хай не розраховує на таке. Вже багато студентів на цьому пролетіло. Трьом прокатить, одному ні, а тикнути документами у студента, де сесія завершена, а у нього борги, викладач зможе. А от довести те, що сказано на словах, без шансів.
Смячиком• 29 ноября 2024
Значит, пусть студент узнаёт , сколько стоит сдать.
автор Сонячний день • 29 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Не по темі
Ну це ж не другокласник
можливо у когось вже була така ситуація, і проходив син/донька перездачу в наступному півріччі.
Слоник-тоник• 29 ноября 2024
Потрібно про все дізнаватися в деканаті, у викладача, у студентів старших курсів, у вас же є всі месенджери доступні. Тут на форумі точно останнє місце, де питати.
Є перездачі зазвичай.
автор Сонячний день • 29 ноября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Є перездачі зазвичай.
дякую за відповідь, теж про це думала
imul• 29 ноября 2024
Навчалася в іншому вузі. Але в нас були такі правила - щоб допустили до екзамену потрібно здати всі заліки. Якщо не залік не зданий - пропускаєш екзамен і ідеш на перездачу яка після сессії. Бюджетники через це злітали Зі стипендії

На інших факультетах дозволяли здавати з іншою групою в інший день і якщо здав до кінця сесії то не рахувалося як перездача . Стипендія лишалася
Бабулька• 29 ноября 2024
Зараз у них залікова сесія. Екзамени з наступного тижня.
Мальчун-задирун• 29 ноября 2024
Ответ дляБабулька
Неправда. Два іспити вже здані на цьому тижні. Ви точно про НТУ говорите?
Автор, чому він настроєний не здати з перездачі? Не треба такого допускати. До 06 ще тиждень. Нехай переробляє роботу та йде в понеділок в універ, на кафедру, шукає викладача, отримує допуск за роботу і питає коли перездача. Плюс ви вмієте користуватися сайтом НТУ? Там ретельно розписаний весь розклад іспитів. І завжди можна подивитися коли на настуному тижні викладач приймає іспит у іншої групи і точно буде в універі. Хвости треба закривати вчасно. У вас є тиждень.