Ніколи не збрешу• 29 ноября 2024

Вагітність у 40 років

В шоці нічого не сказати …
З 28 років жодної вагітності , хоча думала . Зараз такий вік , нестабільне жити , стосунки в яких нічного немає , просто для душі і тіла і тут ці дві полоски . Хтось просить кожен день , викидає такі гроші , щоб побачити їх . А я не рада , я в розпачі . Навіщо , таке риторичне питання . Просто поговорити , бо поїду кукухою
Love_Love_Love_• 29 ноября 2024
В мене подрузі 39 одна труба перевʼязана, інша в спайках, вже і не надіялась давно на вагітність і не пробувала. Секс захищений був, от скоро народжувати щастю немає меж. Взагалі, чудо ця вагітність.

ГейСюда• 29 ноября 2024
бо треба одягати презик. я 2 роки у стосунках. кавалер кричить вже- не хочу презика. а мені похрен. мені важливо моє здоров*я. тому що розхльобувати лиш жінці. Тим більше,якщо стосунки такі собі і чоловік не вкладається у вас,не допомагає,не забезпечує. Чому раптом я маю жертвувати собою? одягай резинку і крапка. в мене дитина є. тільки дурні народжують у війну коли нема реально надійного чоловіка..
народжувати не збираюсь категорично.мені 40.
Дівка в намисті• 29 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
ви не в курсі, що жодний метод контрацепції не дає 100% гарантій?
В курсе, но там очень малый процент вероятности. Если Автор реально все сделала и так произошло, то вопрос снят.

Я сама залетела в 30. Но мы реально хотели ребенка, просто на тот момент было рановато. После второго ребенка, я уже понимала, что больше мы не потянем, поэтому «один разочек без презерватива» даже не обсуждался.
Все знаю від і до• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Презервативи та ппа в так звані «безпечні дні»
да, ППА надежній метод
Прилипало• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Одночасно? І все рівно зальот?
А що таке?• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
И такое удивление...))
Ванна Тазиковна• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
А по тексту вам, лет 15

Девальвация• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Напаркуа то все в такому віці?
Не, ну если люди хотели и долго не получалось, или не было от кого рожать до этого времени, или просто решили, что хотят второго, то такое. Сейчас нормально в 40 рожать, моя родственница в 45 за вторым пошла, а получилась двойня) ничего, нормально, уже школьники.
Если есть здоровье, то ради бога. Вообще никого не осуждаю в этом плане
автор Ніколи не збрешу • 29 ноября 2024
Ответ дляПрилипало
Яка буда контрацепція? Це я для себе просто.

По темі, ви зовсім не хочете дітей? Ніколи вже?
В мене тільки з’явилася робота про яку я мріяла . По друге він , молодий , я не впевнена в собі не те що в ньому . В нас дуже гарні стосунки , він чудовий , мені з ним тихо і спокійно .
Кракадэ• 29 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті

от уявіть, що я завагітніла, регулярно приймаючи ОК.
є одна зачіпка, це сталося, як я змінила аптеку, де купувала препарат. то моя лікарка припустила, що то могли бути ’пустишки’.
А що таке?• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Вы без чоловика совсем не можете? Женщины рожают ибо могут и не зависят от мужчины. А вы так и трясетесь и памперсы не сможете без мужика купить, то конечно... вам вобще детей не положено
Прилипало• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
А діти є у вас вже? Якщо ви не плануєте дітей взагалі то звісно що аборт. А якщо хочеться - то народжуйте, тягнути не має куди.
Дівка в намисті• 29 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Это уже частный случай.
Когда человек чего-то реально боится, то он прилагает максимум усилий, чтоб этого избежать. Конечно, всегда есть небольшой процент вот таких случаев, как ваш, или подобных. Это никак нельзя предугадать.
Кракадэ• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
це про ці стосунки ви написали - ’стосунки в яких нічного немає’
17bob• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Він не знає . Я сама сьогодні дізналася
Так скажите!
А що таке?• 29 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Это уже частный случай.
У меня тоже такой случай.
Кракадэ• 29 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Это уже частный случай.
але ж дуже дивно викристовувати більше одного контрацептиву, як гадаєте? бо це вже має вигляд паранойї
автор Ніколи не збрешу • 29 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене не було жодної вагітності 12 років
Love_Love_Love_• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Напаркуа то все в такому віці?
Дивують такі тупі питання, жесть просто

Библиотекарь• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
троллизм такой троллизм)
Love_Love_Love_• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
У вассє діти, ви хочете дітей і страшно?
автор Ніколи не збрешу • 29 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
И такое удивление...))
Згодна, здивована , бо ніколи не залітала ось так 🤷‍♀️ Розслабилась ? Мабуть
ГейСюда• 29 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
а навіщо мені ті памперси в 40 років? щоб що? навіщо мені клопоти?садки? температури? 1 класи? лікарняні? знову вставати зранку каші варити,а не спати у вихідні до 11..навіщо все це? зараз я можу поїхати куди завгодно ,без прив*язки до дитини - пісі,каки,животи...соплі. Я все те мала в 30. ))) зараз в 40 це спокій,комфорт,косметолог,відпочинок...а не сидіти в поліклініках і пісочницях. )))
І чого я маю САМА забезпечувати свою дитину???якщо робили ми її удвох? в УКраїні це непросто))) треба мати дохід 80-100 тис,щоб все самій. а хто в декреті буде забезпечувати і вкалувати? чи вдень з дитиною,а вночі працювати? капець яка перспектива))то це не жінка..це коняка виснажена з мішками під очима через 2 роки.
Дівка в намисті• 29 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Тут каждый выбирает сам) толи быть параноиком, то ли рожать детей. Я, после второго, реально параноик. То чувство, когда вся жизнь переворачивается с ног на голову, совершенно не запланировано! И это же не на пару недель. Я так точно больше не хочу.
автор Ніколи не збрешу • 29 ноября 2024
Ответ дляПрилипало
В мене є дитина 12 років . Одна вагітність - одна дитина .
Туся муся• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну ви ж доросла і жінка і розумієте, що ппа для тих, хто буде не проти вагітності у разі чого. Бо це метод явно 50 на 50
17bob• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Вот и скажите, посмотрите как он к вам относится.
Як_наготую...• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну так вы свою функцию выполнили. Если не хотите рожать сделайте аборт, и спите спокойно. Можете вашему сожителю и не говорить
автор Ніколи не збрешу • 29 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Ми зустрічаємося трохи більше пів року . Чудово проводимо час . Це не ті стосунки де заводять розмови про дітей , не тр що дітей . Не знаю , то може мані так . Дурна моя голова
автор Ніколи не збрешу • 29 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ми навіть не живемо разом