Ніколи не збрешу• 29 ноября 2024
Вагітність у 40 років
В шоці нічого не сказати …
З 28 років жодної вагітності , хоча думала . Зараз такий вік , нестабільне жити , стосунки в яких нічного немає , просто для душі і тіла і тут ці дві полоски . Хтось просить кожен день , викидає такі гроші , щоб побачити їх . А я не рада , я в розпачі . Навіщо , таке риторичне питання . Просто поговорити , бо поїду кукухою
Муркошечка• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Він не знає . Я сама сьогодні дізналася
Ну скажіть, але я б не народжувала. 40 років вже занадто
Муркошечка• 29 ноября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
ну, с родила в 41)
тоже сюрпризом оказалась беременность
І як? Це вже важко в такому віці
Ванна Тазиковна• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
а навіщо мені ті памперси в 40 років? щоб що? навіщо мені клопоти?садки? температури? 1 класи? лікарняні? знову вставати зранку каші варити,а не спати у вихідні до 11..навіщо все це? зараз я можу поїхати куди завгодно ,без прив*язки до дитини - пісі,каки,животи...соплі. Я все те мала в 30. ))) зараз в 40 це спокій,комфорт,косметолог,відпочинок...а не сидіти в поліклініках і пісочницях. )))
І чого я маю САМА забезпечувати свою дитину???якщо робили ми її удвох? в УКраїні це непросто))) треба мати дохід 80-100 тис,щоб все самій. а хто в декреті буде забезпечувати і вкалувати? чи вдень з дитиною,а вночі працювати? капець яка перспектива))то це не жінка..це коняка виснажена з мішками під очима через 2 роки.
ну, так это ваша жизнь..
у тех, кто рожает в 40- другая.
или их жизнь не имеет право на существование?
у тех, кто рожает в 40- другая.
Ніколи не збрешу
• 29 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ну так вы свою функцию выполнили. Если не хотите рожать сделайте аборт, и спите спокойно. Можете вашему сожителю и не говорить
Я теж думаю не казати йому .
Не хочу навіть знати його реакції .
Мені достатньо моєї .
Коли кажуть що дииина від коханої людино то щастя …. Не завжди . Нажаль . Неначасі
Не хочу навіть знати його реакції .
Мені достатньо моєї .
Ванна Тазиковна• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркошечка
І як? Це вже важко в такому віці
На мои 50 лет у меня 2 беременности 2 родов.
1я- в 18( родила в почти 19)
2я- в 40 (родила почти в 41).
Так. что беспечной в плане предохранения меня назвать нельзя, да и не планировали в таком возрасте.
Тяжело что именно?
Сейчас моей старшей 31, а младшей 9 и тяжело мне сейчас, потому что муж воюет.
Все, что я могу сказать, что я благодарна кому-то там наверху, что мои девочки у меня есть.
А с разницей в 22 года между сестрами- вообще проблем 0)
У них свои отношения с прогулками, походами по магазинам и ресторанам)))
1я- в 18( родила в почти 19)
2я- в 40 (родила почти в 41).
Тяжело что именно?
Позитивна• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ми зустрічаємося трохи більше пів року . Чудово проводимо час . Це не ті стосунки де заводять розмови про дітей , не тр що дітей . Не знаю , то може мані так . Дурна моя голова
Один з моїх кавалерів на другому побаченні спитав чи захочу я народити йому дитину в майбутньому та згодна на переїзд в інше місто. Його по роботі планували перевести. Я відмовилася від нарождення дитини, бо у мене вже є двоє синів. Сказала, якщо його так не влаштовує, то далі не зустрічаємось. Зустрічались ще майже рік. Розійшлися, бо він виявився ’нарцисом’, тільки він головний і все навкруги нього. Вимотав всі нерви. Хоча дуже мені подобався спочатку. І до дітей ставився добре. Ще й думала, такий гарний чоловік, а одружений не був. Ну потім стало зрозуміло чому.
А ви кажете не ті стосунки )))
Да будет так• 29 ноября 2024
Ответ дляПрилипало
Одночасно? І все рівно зальот?
Чи не друге пришестя прям: през+ппа+безпечні дні і вік зниженої фертильноті. Прямо 4 из 4. Троль та й годі.
Якщо так не хоче - аборт та й забула на наступний день, але ж куди без драми?!
Ніколи не збрешу
• 29 ноября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
1я- в 18( родила в почти 19)
2я- в 40 (родила почти в 41).
Тяжело что именно?
1я- в 18( родила в почти 19)
2я- в 40 (родила почти в 41).
Тяжело что именно?
Мабуть ви і розумієте як можна розслабитися в плані контрацепції
Кракадэ• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Я теж думаю не казати йому .
Не хочу навіть знати його реакції .
Мені достатньо моєї .
Не хочу навіть знати його реакції .
Мені достатньо моєї .
ну як неначасі, то в чому ваші сумніви
є сучасні методи переривання вагітності
Ванна Тазиковна• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Да нет, у нас никогда не было незащищенного ПА.
Прилипало• 29 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
Нє, ну в смислі забула(((
Ванна Тазиковна• 29 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
до сих пор единственным 100 % методом является слово НЕТ.
Ніколи не збрешу
• 29 ноября 2024
Давайте тільки попелом голову не посипайте , бо я знаю що сама це допустила . Мої два дні затримки коштували мені ж двома смужками .
Кракадэ• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
то що ви хочете, я не зрозуміла
доросла жінка, ви не можете самостійно прийняти рішення?
булоТАЙминуло• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
В мене тільки з’явилася робота про яку я мріяла . По друге він , молодий , я не впевнена в собі не те що в ньому . В нас дуже гарні стосунки , він чудовий , мені з ним тихо і спокійно .
Молодий це який? Років?
ТаПрямТам• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ми навіть не живемо разом
Ясно,з нього,як з гуся вода.Тут він є,а там загув.Як в вас є дитина,то з головою вам вистачає
Муркошечка• 29 ноября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
1я- в 18( родила в почти 19)
2я- в 40 (родила почти в 41).
Тяжело что именно?
1я- в 18( родила в почти 19)
2я- в 40 (родила почти в 41).
Тяжело что именно?
Я боюсь, до ужаса, пила таблетки, и страх что кончит не туда у меня есть
Были отношения, и мужчина кончил в меня, не спросив, очень хотел детей. Я такая злая была!!!’ Бросила и не жалею, после него всегда предохраняюсь
Да будет так• 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Як зможете поставити сама на ноги-народжуйте.Є робота,житло?
Нафіга? Потрібне бажання не просто привести нове життя у світ, а й провести його через світ принаймні наступні 18 років.
Щебетушка• 29 ноября 2024
Не знаю автор, я не буду вам казати про аборт .Подумайте…Скажіть батьку дитини.Зробити аборт це просто, але як морально з цим далі жити.Я б не змогла,але певно я дуже мнітельна по життю.
Мао_Мяо• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Він не знає . Я сама сьогодні дізналася
Это первая беременность? Хорошенько подумайте.
Ніколи не збрешу
• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Як ви думаєте ? Я жодного разу не робила аборти , коли я побачила 2 смужки в перше , то була омріяна вагітність , я була дуже Рада , сьогодні реакція інша , ніби хтось помер … навіщо
Ніколи не збрешу
• 29 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Друга , дитині 12 років
Мао_Мяо• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
То тогда его в декрет, а сами работать )))
Раз хорошие отношения и он хороший человек.
Садова гойдалка• 29 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Він нічого не знає
А Ваши родители? Не всегда можно рассчитывать на поддержку мужчины, но родители как праило помогут. Если у Вас нет детей, о чем вообще разговаривать? Рожайте, конечно
Мудробаба• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Медикаментозний хіба роблять після 30ти?
Вы шутите ? Я в 37 делала . Первый кстати . Детей нет
Мудробаба• 29 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Не могу представить, как можно залететь в 40 лет. Разве что подсознательно таки хотеть этого, или, как минимум, не быть против.
Но, взрослый человек, сознательный, что просчитывает все риски…как?
Вы такая вся больная уже в 30 , что не представляете ?
Мудробаба• 29 ноября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
презерватив порвался
Ну или ППА
ППА надежная для меня вещь если мужчина надежный . Предохранялась им он 20
Садова гойдалка• 29 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Если его физиология позволяетППА использовать. У не помню сколько процентов (6-7% не так и мало) мужчин сперматозоиды есть уже в смазке головки - и все. приплыли. Но такая подробность Вам конечно, быстро б открылась