Чарочка діда• 29 ноября 2024

Місячні після пологів

Вони одразу регулярні чи якийсь час йдуть як небуть ?
ПотеряласЯ Я...• 29 ноября 2024
Сразу регулярные как обычно

Амелі на мілені• 29 ноября 2024
У всіх індивідуально. В мене починались через 2 роки після пологів. Регулярно.
Не забувайте про контрацепцию в цей період!
Неваляшкина• 29 ноября 2024
Автор,главное знайте,что кормление грудью не является формой предохранения.
автор Чарочка діда • 29 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Та це я знаю
Просто вже один раз були і зараз затримка
Бути вагітною точно не можу
автор Чарочка діда • 29 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Та це я знаю
Бути вагітною точно не можу
Садоводница• 29 ноября 2024
У меня оба раза сразу регулярные, но у меня ни разу в жизни не было ни одного сбоя с 11 лет.
автор Чарочка діда • 29 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Читаю що у всіх одразу регулярно , що зі мною не так 😞

Танго утрьох• 29 ноября 2024
Вони взагалі можуть початись далеко не одразу після пологів. В мене, наприклад, через рік починались після обох пологів. І так, можуть іти як попало певний час.
Це нормально.
І одразу регулярні через місяць після пологів - теж нормально.
Просто це індивідуальні особливості.
автор Чарочка діда • 29 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Це нормально.
Просто це індивідуальні особливості.
Ви мене заспокоїли бо я вже думала бігти до лікаря
Оскорбляю всячески• 29 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Никто вас не успокоил. Вы сами себя успокаивает этим. Сходите к гинекологу и он вам скажет после осмотра по вашей ситуации именно
Куплю орехи• 29 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Та це я знаю
Бути вагітною точно не можу
Десь півроку чи навіть рік були замість 30, рівно 60днів
автор Чарочка діда • 29 ноября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
До лікаря ходила 2 тижні тому , сказала що все нормально
Думала знову йти але якщо це варіант норми то добре
Админко• 29 ноября 2024
автор, если активно кормите грудью, то пролктин оттягивает овуляцию и на этом фоне могут быть задержки. Это вариант нормы. У меня 2 ГВ, месячные начинались в 7 и 8 месяцев детей, до самого отлучения я регулярно, несмотря на предохранение, делала тесты на беременность. Перебдевала из-за этих самых задержек.
Неваляшкина• 29 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Ничего страшного,сходите к врачу.Горм.сбой.Или ждите.
Б´ю байдики• 29 ноября 2024
Ні. Десь півроку було по різному.
В танке• 29 ноября 2024
У мене кд почались через 4 місяці після пологів. Хоча ГВ було майже 2 роки. Після пологів довго були лохії, і потімбезсистемна якась мазня була, навіть не знаю, можливо то вже була менструація.
Говорю відверто• 29 ноября 2024
У мене одразу через 40 днів почались після пологів і мій звичний цикл з 14 років, нічого не змінилося взагалі.
Збоїв не було