Тракторні війська• 30 ноября 2024
Отрезало после 25 лет
До были симпатии, сейчас никто вообще не нравится(
Трусиковед• 30 ноября 2024
Просто все достойные на фронте, Вы с ними не пересекаетесь. И тут влепилО рука-лицо )
Бутербродница• 30 ноября 2024
Ответ дляТрусиковед
К чему писать такую чушь про достойный на фронте
То что они воюют , это одно
Но совершенно не показатель человеческих качеств, сколько изменяют своим женам эти фронтовики вам и не снилось
То что они воюют , это одно
Латвийские_Номера• 30 ноября 2024
Ответ дляТрусиковед
Ну какие достойные, зеки, алкаши, и среди них кого на улице споймали, командиры то не на фронте они так бабло отбивают, а простой которого под огонь бросают те на фронте
Латвийские_Номера• 30 ноября 2024
Ответ дляБутербродница
То что они воюют , это одно
Там каждый уже нашел себе зазнобу
Бутербродница• 30 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Там каждый уже нашел себе зазнобу
И не одну
Вся в кредитах• 30 ноября 2024
Ой автор, мне 42 и такие качели
То отрезало и хорошо одной
То вахкакоймусчина
То хорошо одной
То с ним
То с другим
То отрезало и хорошо одной
То вахкакоймусчина
То хорошо одной
То с ним
То с другим
Манка Я• 30 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ой автор, мне 42 и такие качели
То отрезало и хорошо одной
То вахкакоймусчина
То хорошо одной
То с ним
То с другим
То отрезало и хорошо одной
То вахкакоймусчина
То хорошо одной
То с ним
То с другим
😂😂😂😂😂😂😂
Трусиковед• 30 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Это у Вас на болотах алкашей и зеков на мясо отправляют, а у нас герои защищают Украину!
Золота орда• 30 ноября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Не переймайтеся, ваше прийде ще.
Ну, якщо вам вже не 50...
я в 50 замуж вышла )))
Золота орда• 30 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ой автор, мне 42 и такие качели
То отрезало и хорошо одной
То вахкакоймусчина
То хорошо одной
То с ним
То с другим
То отрезало и хорошо одной
То вахкакоймусчина
То хорошо одной
То с ним
То с другим
Утром, когда я вижу себя в зеркало, мне хочется замуж за пластического хирурга. Днём - за повара. Вечером - за массажиста.
Ветренная я!
Вся в кредитах• 30 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ветренная я!
А ночью?
Золота орда• 30 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
А ночью?
Это был анекдот )))
Ночью замуж не выходят )))
Протру пилюку• 30 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
я в 50 замуж вышла )))
Ну, у вас же не як відрізало після 25, мабуть))
Золота орда• 30 ноября 2024
Ответ дляПротру пилюку
В 27 при разводе думала, что я старая и страшная, и никому с ребенком не нужна
А потом влюбилась, пусть и безответно, и поняла, что жизнь прекрасна, когда любишь и тебя любят.
Фіфачка• 30 ноября 2024
Мой на фронте нашел подругу с двумя детьми. Живут у ее родителей пенсионеров на их пенсию и ее алименты, плюс теперь его зарплата. Мы 20 лет были вместе, без измен, все было хорошо. И тут за месяц у него любовь. Подаёт на развод. Я до сих пор в прострации
Фіфачка• 30 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ой автор, мне 42 и такие качели
То отрезало и хорошо одной
То вахкакоймусчина
То хорошо одной
То с ним
То с другим
То отрезало и хорошо одной
То вахкакоймусчина
То хорошо одной
То с ним
То с другим
Ушел к другой?
Фіфачка• 30 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Бывший не предпринимал попыток вернуться?
Золота орда• 30 ноября 2024
Ответ дляФіфачка
Нет, оно никому не надо было уже. Но ревновал, было дело.
Говорил, что приползу с протянутой рукой денег просить. Не приползла.
Сам потом предложил ребенку вещи покупать и позднее денег давать.
Телепузик• 01 декабря 2024
Ответ дляФіфачка
Приймвть мої співчуття і моральну підтримку. Це важко і словами не допоможеш. Але пройде час і все мине. Вибачте, що так кажу, але це навряд відбулося випадково та різко. Просто раніше Ви не помічали, а він не прагнув більшого. Подякуйте, що відкрив очі і тепер Вам не потрібно жити зі зрадником. Ви обов´язково зустрінете того, хто Вас буде любити та цінувати
Фіфачка• 01 декабря 2024
Ответ дляТелепузик
Не впевнена, що мені хтось потрібен. Я вже не зможу відкрити душу і впустити туди когось, як 20 років тому. А жити наполовину, вже знаючи, як воно може бути, не варіант.
Телепузик• 01 декабря 2024
Ответ дляФіфачка
Час покаже. Я і не кажу що вже біжіть знайомтеся. Побудьте наодинці, а там видно буде. Головне не судіть всіх чоловіків по одному.
Я розумію, що сказати легко. Мені у свій час колишня теж нормальний такий ніж у спину встромила (трохи в іншому ракурсі, але я не менше Вашого був в шоці і ніяк не міг збагнути як так можна було вчинити після довгих років, оцих всих люблю тебе ітп). Але що ж тепер, вважати що всі стерви? Але це ж не правильно судити всіх по окремих представниках
Фіфачка• 01 декабря 2024
Ответ дляТелепузик
Я досі його виправдовую. Відстань, війна... Можливо, заплутався
Телепузик• 01 декабря 2024
Ответ дляФіфачка
Я не в праві давати якісь поради. Вирішувати лише Вам. Що точно варто, то це вибачити. Не заради нього, а заради себе. Щоб не тягнути на собі цей тягар через життя. Просто прийняти сам факт як факт. А от виправдовувати то занадто. Якби йому було рочки 3, то можна було б виправдовувати практично все, бо що з дитини можна вимагати. Але ж це доросла людина.
Ще раз вибачаюсь, але це не за день сталося. Він таким був і раніше, війна, відстань це лише каталізатори.
У мене є знайома, яка стільки ж років заміжня. Чоловік блядун, але хитро шифрується. Так само на фронті то з однією то з іншою. Але він і раніше так само себе поводив. В той же час вона свято вірить в те, що він не зраджує, хоча за час війни то трохи засумнівалася.
У мене при цьому інколи дилема. Інколи хочеться розказати всю правду. Навіщо жити з таким козлом? Але з однієї сторони прямих доказів (фото, відео) немає. А з іншої, скоріше за все після таких слів її відношення до свого блядуна не зміняться, а от я стану ворогом номер 1.