Пік Антна• 30 ноября 2024
Норвегія
Донька планує їхати до Норвегії 18 років.
Їде сама. Дуже прошу хто знає. Які умови проживання якщо буде сама.
Роде, мутак. А потім комуна.
Хто знає як селять в комуні хто один. Гуртожиток, кімната, чи кімната в будинку? Чи квартира? В комуні сплачувати то вже самій з інтропрограми
Роде, мутак. А потім комуна.
Советчица Года• 01 декабря 2024
в Норвегії в цілому побутові умови скрізь не погані! на вулиці, голодна точно не залишиться! у знайомої син влітку виїхав, місяць прожив у родичів які виїхали раніше, і відселили, не далеко від них, при тому що це південь, отримує виплати. з липня чекає на курси, які почнуться в січні нічого не робить)
Советчица Года• 01 декабря 2024
країна дуже соціально орієнтована! зацікавлені в молоді, всіх адаптовують поступово, призначають куратора до якого можна звернутися з будь-якими питаннями, є перекладачі, якщо у доньки є англійсбка, то чудово вони її всі розуміють. з хорошою освітою можна добре працевлаштуватися! в вашому випадку вивчити мову і безкоштовно отримати освіту. до погоди треба звикати, але природа дуже гарна, і повітря чисте! хай щастить вашій доньці!
Пік Антна
• 01 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
Дякую.
Пік Антна
• 01 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
Тільки не зрозуміло куди селять саме тих хто приїжджає сам