Veselka8• 02 декабря 2024

Русня тікає з Сирії

Наші хлопці з ГУР інформують що русня тікає з Сирії, Асад хроме качення.
Його правління підішло к кінцю.
Це повна геополітична поразка кремлівських террористів.
Хай живе вільна Сирія.
Вільна від русні.
автор Veselka8 • 02 декабря 2024
А скільки грошей платників податків рассіі було злито в сливний бачок хромого качення Асада ?!
Це жах.
путін справжній дибіл, він точно наркоман старий.
сам не знае що робить та навіщо - військовий злочинець маргінал
МаргоХ• 02 декабря 2024
Лучше б они с Украины тiкали
автор Veselka8 • 02 декабря 2024
Ответ дляМаргоХ
Лучше б они с Украины тiкали
за що гинуть русня в Сирії не знае ніхто.
За що загинули русня в Україні якщо ’київський режим’ як був так и буде, як і вільна Україньска держава.
Це жах, повна поразка путіна та його дегенартів.
vinika• 02 декабря 2024
А из Украины когда свалят?
HelloKitty18• 02 декабря 2024
Ага , тікають, а потім перекинуть ще ці війська десь на Донецький напрямок або Курщину, краще б їх просто звідти в пакетах відправляли додому.
автор Veselka8 • 02 декабря 2024
Ответ дляHelloKitty18
Тікають бо вже пакетів нема, там багато русні зарізали сирійці.
Графиня Шезвездицкая• 02 декабря 2024
Меня не интересует Сирия.
Меня интересует только моя страна.
Кстати, как Вам новая сказочка от наших?
‼️Кремль готовит чиновников к завершению войны в Украине, — росСМИ Администрация Путина начала создавать для региональных чиновников нарратив «победы» в войне с Украиной, который должны распространять среди населения, сообщают российские СМИ со ссылкой на источники. Будущие результаты войны хотят оказать как «победу», опираясь на поддержку «спокойного большинства».
автор Veselka8 • 02 декабря 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Меня не интересует Сирия.
Меня интересует только моя страна.
Мене теж не цікавить, но там русню ріжуть та путін знову злився, не видатний він геостратег - а тупий бичара наркоман.
Графиня Шезвездицкая• 02 декабря 2024
Ответ дляVeselka8
Простите, вот реально, пофиг.
Пусть меня простят грузины- тоже пофиг.
Ничего не интересует меня сейчас, как окончание этот ада в моей стране.
Его можно называть кем угодно ,но это нашит жители умирают..
автор Veselka8 • 02 декабря 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Простите, вот реально, пофиг.
Пусть меня простят грузины- тоже пофиг.
А ви не думали що ад залежить від путіна та його помийкі?
І коли помийку ставять на місце чи в Грузії чи в Сирії - це приближае закінчення війни!!!
Пока існуе террористи з Кремля - війна ніколи не закінчется!!!
Задача усьго світу та україньців вбивати русню по всьому світу.
Наша мета - знищення россії.
автор Veselka8 • 02 декабря 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Простите, вот реально, пофиг.
Пусть меня простят грузины- тоже пофиг.
ви читали план Трампа?
русня буде платити нам за зняття санкцій !!!
О це добра новина.
Ми будемо робити ракети за гроші путінской помийкі!!!
хахахахах !!! Це не жарт - це реальність.
Як це гарно та круто.
Графиня Шезвездицкая• 02 декабря 2024
Ответ дляVeselka8
ви читали план Трампа?
О це добра новина.
Як це гарно та круто.
Я Вас умоляю...
Никто не будет платить.
Я и в мир не верю.
vikinguryonok• 02 декабря 2024
Ответ дляVeselka8
ще, звичайно, не повна поразка. До неї далеко
nikolayev• 02 декабря 2024
У сирийцев спросите, как они сейчас рады. Вчера из Сирии написал друг на ФБ, что их страну захватывают террористы. Организовывают ополчение. Про рашку молчит.
соняшка• 02 декабря 2024
Ответ дляVeselka8
ну поразка і поразка. зараз у світу чудова можливість роздерибанити росію і зробити той самий розпад росії який нам обіцяють, але ніхто це робити не буде.