Точу ляси• 02 декабря 2024

День Святого Миколая

Що за дебільна мода пішла останнім часом називати свято Миколая «Миколайчиком»?🤮 Святкуємо ніби все життя, раніше ніколи цього не чула
Борець за гаманець• 02 декабря 2024
Миколайчик - це сам подарунок на свято св.Миколая
Борець за гаманець• 02 декабря 2024
Ну і не все ви могли чути, звернути увагу і запам´ятати, що існує в світі. Ви ж не мірило словникового запасу і українських традицій.
Покорительная• 02 декабря 2024
а что у вас за необходимость так бездарно и примитивно троллить?
Замулена ріка• 02 декабря 2024
Да как-то всю жизнь слышала ’Миколайчик’. Это не мода последних лет.
Викупана• 02 декабря 2024
Мне 46, всю жизнь с детства получала ’миколайчик’ это полароки
Треба підробіток• 02 декабря 2024
Не знаю, я не праздную всю жизнь, о этом празднике узнала только уже когда родился ребёнок. Т.е. с 2012г. В моем детстве дарили подарки только на Новый Год. Ну и Рождество отмечали.
Викликаю на дебати• 03 декабря 2024
Пам´ятаю з дитинства Миколая, завжди дарували солодощі-мандаринки, різочки ніхто не отримував:) Отого ’миколайчика’ теж тут прочитала нещодавно.