Маурита• 03 декабря 2024
Квінол Дуо, приймати чи ні?
Сьогодні призначила гінеколог і дала візтику, де можна замовити , ну ви зрозуміли, читаю відгуки, що фуфломіцин, але ж лікар призначила, а чим тоді замінити?
Чому призначила цей препарат, тому що є аденоміоз, 2 малі міоми, мастопатія.
Маурита
• 03 декабря 2024
І взагалі, чому лікарі його роками призначають, невже їм так начхати на пацієнтів.
svetikmolcha• 03 декабря 2024
Мені теж його призначила гінеколог, боліли груди, мастопатію знайшли на узі. Наче фуфломіцин, але працює. Пропиваю курс 2 місяці. Десь на пів року болі проходять, потім знов п´ю.
Маурита
• 03 декабря 2024
Ответ дляsvetikmolcha
Дякую, мабуть і я спробую.
Печальки.нет• 03 декабря 2024
Зачем его заказывать по визитке, если он свободно продается в аптеках. На таблетки.юа посмотрите цены, и закажите в аптеке.
ЗновЗдоров• 03 декабря 2024
Ответ дляПечальки.нет
процент от продаж получает врач, фармменеджеры еще и бегают и врачам разносят подарки и агитируют их чтоб выписывали тот или иной препарат и бывают реально хорошие, а бывают и фуфломицины или с наркотическим составом с котором очень тяжело слезть, но вам этого никто и никогда не скажет...
Маурита
• 03 декабря 2024
Ответ дляПечальки.нет
Та я і не буду по візитці, в аптеці куплю.
Файна_зупка• 03 декабря 2024
Приймала Квінол-дуо 3 місяці. Мала чудові результати. Гормональний фон вирівнявся, мастопатія практично не турбувала, пішли частково кісти. Вирівнявся тон шкіри, пройшли висипання. У цілому залишилася задоволена. Аналогів в гомеопатії квінолу не знайшла.