Безпринципова• 03 декабря 2024
Як вам загалом сумки від Zara?
На мою думку, там можна собі підібрати сумку і мати з нею класний, дорогий вигляд. А ви що думаєте?
Безпринципова
• 03 декабря 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Сумки як сумки. Для різноманітності згодиться
Ну є такі, що барахло страшне. В H&M бачила сумку з криво пришитою змійкою, відразу видно щось дешеве
Мальовнича даль• 03 декабря 2024
Если вам в принципе нужна сумка, покупайте.
Но про классный, ДОРОГОЙ вид, вы загнули)
Идеальная оптимистка• 03 декабря 2024
Мне нравятся, стильные, выглядят дорого. Но, конечно, не все
Та_шо_ж_таке• 03 декабря 2024
Я непогані, але якість гуляє. Є сумка якій вже точно більше 5 років і вона ок, а є новіша і вже розлізлась. Шкіряні непогані у них.
Безпринципова
• 03 декабря 2024
Ответ дляМальовнича даль
Ні, я так думаю. І на сайті вміють їх продемонструвати, створити стильний образ. Мені подобається багато варіантів)