Марфа Українівна• 04 декабря 2024

Дитина набирає 500 гр на місяць

Повністю на ГВ, Годую на вимогу. З чим це може бути звʼязано?
Ингердия• 04 декабря 2024
С тем, что нормально развивается.
Фрикаделька• 04 декабря 2024
Який вік дитини?
KaterionOK• 04 декабря 2024
А скільки ви хочете щоб набирала?
Як на мене - це нормальний показник
И_В_офигительных_штанах• 04 декабря 2024
Прекрасно, набирає ж.
Чтооооооооооо?• 04 декабря 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Прекрасно, набирає ж.
Взагалі це мало, якщо зовсім маленька
Мэри Попкинс• 04 декабря 2024
Мало дуже. Годуйте сумішшю
KaterionOK• 04 декабря 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Мало дуже. Годуйте сумішшю
Це дитина, а не порося
Мэри Попкинс• 04 декабря 2024
Ответ дляKaterionOK
Це дитина, а не порося
А порося причому тут. Якщо є норми набора ваги
Для драки• 04 декабря 2024
Давайте суміш, певно плаче і кричить часто без причини, бо голодне
Чтооооооооооо?• 04 декабря 2024
Ответ дляKaterionOK
Це дитина, а не порося
Почитайте норми набору
ДолькиКабана• 04 декабря 2024
абсолютно нормальный набор. Моя старшая родилась 3270/54, в год 8500/76. Младшая родилась 4130/58, в год 9500/81. Здоровые активные развивающиеся дети. Педиатр мне мозги не клевал, а ориентировался на их самочувствие и поведение.
По современным нормам минимальный беспроблемный набор - это 115 грамм/неделя до 4 месяцев, к слову. Дальше и того может быть меньше.
Фрикаделька• 04 декабря 2024
В перші місяці зазвичай трошки більше набирають, вже якщо вже після 3 місяця, коли дитина не лежить нерухомо вже, набір ваги сповільнюється. І далі набір буде тільки зменшуватися. Щоб оцінити, чи достатньо дитина набирає, це дивляться у динаміці: вага при народженні та у попередні місяці.
Алина-1240• 04 декабря 2024
Купите смесь
забиякина• 04 декабря 2024
Малувато, який вік дитини?
автор Марфа Українівна • 04 декабря 2024
Ответ длязабиякина
Малувато, який вік дитини?
4,5 міс зараз, вага при народженні 3380, зараз 6000
Трактор Віка• 04 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ну і норм.А що ви хотіли?Чим крупніше дитина при народженні,тим менше набирає.
Ответ дляЧтооооооооооо?
Взагалі це мало, якщо зовсім маленька
На гв це нормально абсолютно. Треба дивитися не на грами, а на фіз.активність дитини.
Ответ дляМарфа Українівна
Ну ваще прекрасно