сою не люблю• 04 декабря 2024

Станет ли кот со временем ручным?

Котику 10 месяцев, абсолютно не ручной. На руки сам не идет, а если берешь его, то сразу же вырывается и убегает. Практически никогда не мурлыкает, любит быть на расстоянии от нас.
Есть ли вероятность, что со временем станет ручным? Порода девон-рекс
tori35• 04 декабря 2024
Думаю у него такой характер .
автор сою не люблю • 04 декабря 2024
Ответ дляtori35
Думаю у него такой характер .
Столько про эту породу говорят, какие они ручные, человекоориентированные. А нам попался характерный(
Дама_с_караваем• 04 декабря 2024
Я взяла з притулку кішку дорослу - зайняло 6 місяців, щоб її приручити
Пасти Ла• 04 декабря 2024
Не стане, більшість породистих котів, що я зустрічала, не ручні, а деякі ще й злі
автор сою не люблю • 04 декабря 2024
Ответ дляДама_с_караваем
А как вы приручали? Мы нашего расцеловуем, гладим, часто играем с ним… толку ноль(((
Я не Тролль• 04 декабря 2024
небольшой совет, не девон- рекс, но близкая порода. Вырывался, дикий, не ласковый, не мурлыкает. А оказалось что у него дисплазия тазобедренного сустава и ему не ласк. Было долгое лечение... сейчас лежит рядом и помогает текст набирать на ноуте. Ищите причину
tori35• 04 декабря 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Животные с приютов это отдельная история .Брала и собаку и кошку и есть нюансы .А если котёнком от мамы кошки ,то здесь характер вырисовывается сам по себе .Ну такой он ,тем более уже 10 мес .
Я-ваш шанс• 04 декабря 2024
Я, коли читала, думала, що мова про мейн-куна, а виявляється, що про девончика. Думаю, що не стане, то характер. Він же у вас вже кілька місяців? Уже б помінявся за цей час. Якщо місяць чи менше - тоді все ще попереду...
Дама_с_караваем• 04 декабря 2024
Ответ длясою не люблю
Перші місяці взагалі її не чіпали, просто дали їй час звикнути до нас. Далі почали гратися з нею, обережно гладити (спочатку тікала відразу), потім почала вже муркотіти, як гладимо. Даю консерву - вона об ноги треться, я її візьму на руки, але відразу вистрибує - так було протягом місяців. Зараз вже сама до нас в ліжко приходить, лягає поруч, щоб гладили і муркає
Неправдиша• 04 декабря 2024
З мого досвіду - такий і буде, це характер і темперамент. Ручні, ласкаві коти виростали з ручних, ласкавих кошенят.
автор сою не люблю • 04 декабря 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Перед стерилизацией его ветврач осматривал, делал узи сердца, все ок. Наш активный, игривый, но главное, чтоб на руки его не брали и не гладили
автор сою не люблю • 04 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
С апреля у нас, ему на тот момент было 2,5 месяца, когда мы его забрали. Ласковым был первые несколько дней, потом стал диким. Думали, стресс, что от мамы отлучили, что это пройдет. Но нет, не прошло. Хотя поводов нас не любить мы не давали, обожаем его с первого дня
Я-ваш шанс• 04 декабря 2024
Ответ длясою не люблю
Спробуйте не сильно наполягати саме на фізичному контакті, а пропонувати котячі ласощі. Наш, наприклад, дуже любить спеціальну пасту з запахом креветки чи тоненькі слайси качки... Це я ними до дряпки привчала. То тепер з ніг збиває і треться об ноги, прям падає, щоб дали... Погладили, чухнули за вушком - дали вкусняшку і так до наступного разу.
Жертва интернета• 04 декабря 2024
В нас шотландець, не ручний, але лагідний. На руках може посидіти пару хвилин якщо його в певній позі носити по хаті, щоб він як дитина заглядав туди , куди вилізти не може. Спить окремо, але може поряд сидіти. Лащиться зранку, любить масаж і розчісування, ховатися і бігати. Мовчазний, не набридливий, вночі спить , не шкодить Просто супер кіт за виключенням того що не ручний.
А в батьків була дворянка, так любила сидіти на колінах, щоб тепленько, але така злюка була, ще й шипіла коли знімаєш. Або за ногу могла схопити, просто так.
Сумчатая кошка• 04 декабря 2024
Скорее всего, таким и останется. Характер.
Наш вот котёнком был ручным и ласковым, а вырос и на руки не идёт, так что даже ласковость в детстве - это ещё не гарантия, что так и будет дальше.
автор сою не люблю • 04 декабря 2024
Ответ дляЖертва интернета
О, у нас теж так, як у Вас) на руках коли ношу його, як лялечку, щоб він все бачив, то не тікає. Особливо любить, щоб я його як в кокон завернула в свою кофту або за пазуху сховаю. То його морда стирчить і дивиться усюди з задоволенням)) і приходить зранку, коли чує, що ми прокинулись, але тримається на відстані)
Бабка-байкерша• 04 декабря 2024
Нет
язззззь!!!• 04 декабря 2024
А де ви його купували? Бо якщо це нормальний розплідник, то в такому маленькому віці кошенят не продають. І тому в мене є сумніви, що твариною займалися і соціалізували. У мене самої девон. Коли береш на руки теж виривається. Це не показник. Бо більшість котів такого не люблять. Але він кото пес, хвостик. Приходить сам на руки, спить на колінах, вночі спить з нами під боком, зустрічає, коли приходиш додому, буде ходити за тобою по пʼятам, йому все цікаво і йому потрібна його людина.
автор сою не люблю • 04 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
З того всього, що Ви описали, наш тільки зустрічає нас. В позплідниках не розбираюсь, взяли там по рекомендації (люди теж там купляли, у них ручний котик), їхав з іншого міста до нас.
язззззь!!!• 04 декабря 2024
Ответ длясою не люблю
Тоді зрозуміло. Кошенят не віддають раніше трьох місяців. Ви купили кошеня, котре повинно ще було бути з мамою. І якщо вам погодились продати в такому маленькому віці, то це був жирний дзвінок, що це ненормально і варто шукати інший розплідник. Плюс чим старше кошеня, тим краще видно його характер, він краще вихований і соціалізований і кращий імунітет. Плюс проведена вакцинація і кастрація.
автор сою не люблю • 04 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
А підкажіть, за яку ціну Ви свого купляли? Бо ми свого відносно недорого - за 10 тисяч, але знаю, що вони і по 40 продаються. Може цим і відрізняються розплідники…
ЛЮБА• 04 декабря 2024
Наша мурчалка , обнималка, но ревнивая страх . Сейчас это кошка сына младшего, везде с ним , кошка тень ))) приходит спать , обниматься , играться , жалеть . Да бывает нет настроения , но уже таки 8 лет девочке . Брала девон Рекса в 4 мес .брали тогда долларов за 20 ))))
автор сою не люблю • 04 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Я с Вами в ЛС переписывалась, Вы были первой, кто посоветовал мне породу девон-рекс)) до Вас я о ней не знала) так что я очень благодарна Вам за совет!🤗🙏 обожаем нашего котика, но характер попался вредный…
Если мне не отказывает память, то у Вас еще есть эльф?
ЛЮБА• 04 декабря 2024
Ответ длясою не люблю
Да есть ))) это вообще мамина корзиночка , вот к нему Бася и ревнует , и переметнулась к младшему сыну , но если я плачу или чем то расстроенна , то она первая бежит успокаивать !
Hench• 04 декабря 2024
Люди виїжджали з країни на початку повномаштабки, і віддавали кицьку через олх, фото було змазане але вирішили взяти.
Привезли її нам, виявилась дівчинкою девон рексом, 2 роки.
Була перелякана через вибухи, на своїй хвилі, десь за місяць-два, стала ручною, з рук не злазить, а зараз як холодно то взагалі.
Тож певно від характеру залежить, але я на роботі прикормив котів котрі підходить боялись, а зараз з рук не злазять.
Борода• 05 декабря 2024
Ответ длясою не люблю
главное не делать это против его воли.
тянитолкайка• 05 декабря 2024
Ответ длясою не люблю
Вы уверены, что Ваши расцеловывания кот не воспринимает как акт агрессии. Да и гладить нужно правильно ( например, не по голове), а под подбородком.
автор сою не люблю • 05 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
Не знаю, но как бы я ни гладила, он сразу убегает…