Манкоголік• 05 декабря 2024
Що ви завтра діткам кладете під подушку? 7р і 4р,дівчатка
Киньте ідей, не хочу солодкого цукерок
бЭйбА• 05 декабря 2024
Ничего. Никогда этот праздник не отмечали. Теперь более завтра всего лишь 6 число
Моторошні троянди• 05 декабря 2024
О! Я зовсім забула, що завтра Миколай
Треба щось швидко придумати
Головний кошак• 05 декабря 2024
Я з центральної частини країни і у нас не було цього свята. Точніше як, свято було, подарунків під подушку не було. Був дід мороз і ялинка. Перший раз мама в 13 років купила мені музичний центр і сказала, що це на миколая.
Своїм дітям влаштовую це свято: пишем листи, очікування, отримання подарунків ( нехай і дрібних)
Я люблю це свято, люблю як радіють діти, подобається як вони пишуть листи
Невгамовна• 05 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
Діти пишуть листи Миколаю ?
А на Новий рік нікому не пишуть?
Не худа ні разу• 05 декабря 2024
Дівчинка 9 років, 3 новорічні книжки і пряник (вона завжди замовляє у листі), ролики і адвент каоендар з бусинками для браслету
Жена брата Админа• 05 декабря 2024
Большой Киндер. В сад придет Николай и подарит всем подарки.
Основной подарок будет на новый год, ещё на рождество что-то небольшое
Ангел-предохранитель• 05 декабря 2024
Дівчинка 10 років - желейки харібо, пастила Равлик, шоколадна фігурка Миколая Мілка, маска тканинна для обличчя і туш для вій
Хлопчик 21 рік - те саме, але замість туші для вій 500 грн на придбання бойового пропуску у Фортнайт
Ангел-предохранитель• 05 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
10лет- сладости, 2 чехла на тел новогодние и 2 лапки
В нас вже 4 тапалапки 🤦♀️
Ангел-предохранитель• 05 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна
Діти пишуть листи Миколаю ?
А на Новий рік нікому не пишуть?
А кому писати, Діду Морозу на кацапію?
Топтунша• 05 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
А кому писати, Діду Морозу на кацапію?
В нас є своя країна і писали українському діду Морозу, ну не санта клаусу писати)))
Топтунша• 05 декабря 2024
Ответ длябЭйбА
Ми теперь и 6 и 19 сладости ставим, ну Рождество 7 отмечаем, 25 декабря просто как то не зашло
кураГАЛЯ• 05 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
Дніпропетровщина. Також ніколи не святкували, навіть не знала про Миколая. Вперше в 14 років застукала маму, коли вона солодощі намагалась мені під подушку покласти ) ) поговорили що то за свято взагалі.
Своїй дитині також подарунки на Новий рік та Різдво. Миколай почав приносити подарунки в першому класі, бо розповідали в школі багато про нього і дитина вже чекала. Так і приживається традиція.
Цвірінь• 05 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
А если дети пишут айпад или телефон, дрибные уже не прокатят подарки
Коханозадовільна• 05 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Равлик боб, набор дедов морозов от киндер и такая поделка (декорировать светящиеся пони).
Супер. Я бы сама таким игралась )
Готова до другої• 05 декабря 2024
Молодшій піжаму хелло Кітті і солодощі. Старшій шоколадку і гроші на квиток в театр.
Директор Пляжу• 05 декабря 2024
Моя то річка відкрила ноутбук і дава там клацати лист до Миколаїв) аххха, написала що хоче плаття рожеве собі і мамі голубе. Тому без варіантів, сукні вже готові запаковані сховані
Головний кошак• 05 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна
Діти пишуть листи Миколаю ?
А на Новий рік нікому не пишуть?
Ні, нікому не пишуть. Тільки Миколай (він же Сант Ніколас - санта клаус)