Пишна молодиця• 05 декабря 2024

Зп 20 тис. Київ

Для жінки це нормальна зарплата, чи сором? Чоловік є, квартира, машина є
Ух яка ж Я• 05 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Так є ще картьє, баленсіага і тесла, без них життя не життя, виживання
Ні, то що ви написали, то розкіш, а те що написала я - звичайне життя
Natalia505• 05 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Для вас це розкіш, для інших людей звичайне життя. Розумієте?
Затишне кубло• 05 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Але їжа, то не все життя, ще є одяг, розвиток, розваги, лікування, відпочинок і т.д.
Ви написали что невозможно, остальное не входит в базовые потребности, так что возможно, вы очень категоричны
Захекалася читать• 05 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Сорому немає, але повноцінного життя теж, нажаль
Чому? В мене є ще зп чоловіка. Прекрасно почуваюся)
Ух яка ж Я• 05 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Ви не розумієте. Є одяг, машини і інше лакшері , так, для когось, це звичайне життя, але від цього це не перестає бути лакшері
Мая твая не панимать• 05 декабря 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Мало очень
У вчителів суттєво нижче.
Це не соромно, отримувати таку зарплату.
Нехай соромно буде роботодавцю.
Ух яка ж Я• 05 декабря 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Не здохнути з голоду, так , звісно можливо і на меншу суму
Natalia505• 05 декабря 2024
Ответ дляМая твая не панимать
У вчителів суттєво нижче.
Нехай соромно буде роботодавцю.
Сто відсотків.
Мая твая не панимать• 05 декабря 2024
Ответ дляА у нас макарошки
У нас на 4 ых -40 тысяч гривен,не Киев,но город не дешевый.И живем не хуже других
Скоріше за все, Ви вмієте раціонально планувати бюджет.
Natalia505• 05 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Це у вас якась фобія, особиста травма чи ви просто любите знецінити життя менш заможних людей?
Ух яка ж Я• 05 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
А ви психолог ? я не знецінюю, але і не закриваю очі на проблему. Ви вважаєте, що краще ’тепла ванна’ ?
Natalia505• 05 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ні я вважаю, що краще заглядати в свій гаманець. Ніж розповідати незнайомим людям, як вони мають здохнути чи не здохнути від своєї зарплатні.
Ух яка ж Я• 05 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
так ’незнайомі люди’ самі спитали . А ви думаєте, що я на вулиці до людей чіпляюся про їх зп?
Посудомойка• 05 декабря 2024
А кем вы работаете?
Какой у вас опыт работы?
Для кассира это нормальная ЗП, но если вы кризисный менеджер с опытом вывода компании ’из крутого пике’, то конечно же это дно
Посудомойка• 05 декабря 2024
Очередная тема от бота
Какая по счету за последние дни?
5?
6?
Чумацький Шлях• 05 декабря 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Я пишу про окрему зарплату окремої людини. То вже додаткові ’вливання’
Синиця у спідниці• 05 декабря 2024
Київ,у мене 20.якщо не буде підвищення з нового року,то буду уходити.це дуже мало,на жаль.
аромат Жука• 05 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Есть куда уходить?
аромат Жука• 05 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Понятно что не дают, значит нужно пока работать за 20 тыс и искать другую работу.
А кто меня возмет на другую работу.Перед пенсией.
Люблю ВалЄру• 05 декабря 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Вы жрете ведрами?Или жертва маркетинга?20 тыс с головой на одну
Попробуйте расписать тариф и поймёте что нет
Шкала Радощів• 05 декабря 2024
Мой случай, работаю для души, для финансов муж.
Блискавка• 05 декабря 2024
Копейки
Блискавка• 05 декабря 2024
Ответ дляЩас ухожу
А що ця жінка має робити? Для прибиральниці - норм. Для фін.директора - мало.
Знакомая - клининг, 1000 дол зарабатывает. За 20 000 грн не будет работать
Блискавка• 05 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Всі люди с середніми зарплатами в Україні де поділись? Не живуть?
Выживают
Душа компанії• 05 декабря 2024
Ответ дляА у нас макарошки
У нас 20 тыс на 4х, не Киев, конечно же.
Синиця у спідниці• 05 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
Есть куда уходить?
Дивилась вакансії на аналогічні посади,то так,мені платять менше
По співбесідам не ходила
А в іншому напрямку є куди піти,щоб заробляти більше,напрямок діяльності просто буде геть інший
Банан-барабан• 05 декабря 2024
Нормальна.