Файна пані• 05 декабря 2024
Пп. Це не страшно і не голодно. Приклад моєї вечері
Ось зразок моєї вечері. До цього ще 100г ківі голд. Те,що в тарілці на 362 ккал.
Розібравшись в пп, можна не голодувати і худнути. З раціону у мене повністю виключене солодке, хлібобулочні, алкоголь, соуси. Макарони з твердих сортів, слідкую за складом і калорійністю, усе записуючи в додаток. За 15 днів - 4 кг.
Файна пані
• 05 декабря 2024
Ответ дляФея_3уровень
Я такое и без пп ем
Отже у вас пп як спосіб життя. Це прекрасно
Стопясят раз обсуждала• 05 декабря 2024
У мене подібний раціон, але я не на ПП.
У мене просто інтуітивне харчування. Калорії не рахую, їжу не зважую.
АнтиТанкист• 05 декабря 2024
Смачного.
Я теж на пх, але я їм солодке і хліб првильний. Солодке 15% мого раціону. Сьогодеі був батончик рошен, і 2 скибки хліба з оселедцем і вінегретрм.
Файна пані
• 05 декабря 2024
Ответ дляБува і таке
Мало белка, мне такое через час опять голодная буду
За день білка я набираю по своїй нормі
АнтиТанкист• 05 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
сочетание мяса и макаронов это не пп
Білок і вуглеводи. Правильне
Бойова• 05 декабря 2024
Это не ПП. Мало мяса, неизвестно зачем угли на ужин. Вы не разобрались в ПП.
Свідок Перемоги• 05 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Смачного.
Це вся ваша їжа за сьогодні?
Стопясят раз обсуждала• 05 декабря 2024
Автор, загуглите ’правило тарелки’ и посмотрите, сколько должно быть белка и т.д.
На мой взгляд, белка мало и много углеводов.
Файна пані
• 05 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Смачного.
Я все життя майже не їла хліб, так звикла. Тому від нього відмовитися було найлегше. Найтяжче- солодощі і різні чіпси
Файна пані
• 05 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
сочетание мяса и макаронов это не пп
Ви помиляєтеся
Пасти Ла• 05 декабря 2024
Там у Вас копчене? Загалом гарна тарілка, тільки копчене вибивається з пп.
Моя улюблена страшко• 05 декабря 2024
Пп це не голодної і навіть смачно. Але морочливо і дорого
АнтиТанкист• 05 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Це вся ваша їжа за сьогодні?
Ні. Це сніданок. На вечерю грецький салат буде
Файна пані
• 05 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Білок і вуглеводи. Правильне
Люди звикли вважати, що пп - це варена грудка, гречка і яйця. Кінець
Добра всем!• 05 декабря 2024
это не макароны из твердых сортов, скорее всего обычные, подкрашенные немного и упкованы в упаковку макаронов из твердых сортов
Пасти Ла• 05 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
Ви помиляєтеся
Зараз прийдуть ще ті, для яких огірки з помідорами разом не пп, бо там щось не засвоюється
Файна пані
• 05 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ось в цілому за день
Леді Душка• 05 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У мене подібний раціон, але я не на ПП.
Вага?
Файна пані
• 05 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Вже написали, що макарони в мене не з твердих сортів, а фарбовані
Файна пані
• 05 декабря 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
А нащо того всього дотримуватися?🤯прораховувати..Це якось дивно.
Для схуднення в моєму випадку.
+ спорт