Рожайтретьего• 06 декабря 2024

Робот пилосос

Дівчата похвалять свого, на що потрібно звернути увагу при виборі … у нас плитка та ламінат є декілька килимів безворсових та франц бульдог ))))
Станція взагалі необхідна варто переплачувати у два рази ??
Дивлюсь на Dreame L10s Pro
Крию матом страшно• 06 декабря 2024
У мене робот ще з 2012 року. Я схиляюся до думки, що килими і робот несумісні, що б там не казала реклама. Глобально це підмітання. Килим в першу чергу чиститься завдяки всмоктуванню пилу. Робот вам тільки підмете, краще, ніж віником, але не порівняти з пилососом.
Кролик с моноклем• 06 декабря 2024
У меня ihome со станцией самоочистки. Очень довольна. Правда станция самоочистки сгорела и он убирает только в свой контейнер, но после уборки и мытья пол идеально чистый. Ковры и коврики тоже. Теперь выискиваю аналогичный но по такой цене как брала, у нас они дорогие. Видела другой пылесос. Лёгкий, заезжает на ноги, визуально даже в сравнении не идет. Про качество уборки не знаю.
автор Рожайтретьего • 06 декабря 2024
Мне в основном для Пола конечно , влажная тоже очень важна , шесть , мелкий мусор после собаки остается каждый день… коврики я могу и обычным если что пойти
Спасу мир• 06 декабря 2024
З миючим купа нюнсів - тряпку треба міняти, чисто освіжає, в інструкції пише що не можна вмикати коли нікого немає вдома (через воду підвіщені ризики мабуть). Тому взяла простий сяомі, очищую раз на тиждень вручну і не натішусь вже років 7. Пізніше окремо придбала сяомі полотьор та використовую раз на тиждень.
Спасу мир• 06 декабря 2024
якщо велика квадратура,то влажний без заміни сумнівне задолення.
Брала через пухнастого кота, але так сподобалось,що простий тепер достаю раз на рік.
Спасу мир• 06 декабря 2024
єдиний нюанс - якщо є зони куди йому категорично не можна - то вибирайте модель з функцією обмеження на карті