Советничаю тут• 07 декабря 2024
Можно ли дать просроченную таблетку ребёнку?
Мефеноминка срок до 08.2024 температуру сбить
Бесконечность-не предел• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Якщо вже набрид хіба що
Точно
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 декабря 2024
а какую температуру вы собрались сбивать и как к этому относится врач...
Ластоноша• 07 декабря 2024
Не буде нічого. До півроку можна. Дитині скільки, чому саме ці таблетки даєте?
Ошеламиссимо• 07 декабря 2024
Мефенамінка все одно слабо збиває.
Може все таки нурофен, парацитамол?
Советничаю тут
• 07 декабря 2024
Болеет четвёртый день. Температура четвёртый день. Сегодня начали пить антибиотик. В 22 дала Нурофен, толку нет. Сейчас 39 температура. Есть ещё панадол. Незнаю что делать ждать? Вспомнила про меыенаминку, достала, а там сроки до 08
Синди Кроуфорд• 07 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Мефенамінка все одно слабо збиває.
Може все таки нурофен, парацитамол?
Мені при короні лише вона температуру збивала.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
малину детям уже не дают, чтобы пропотеть? и калину, кстати..
Советничаю тут
• 07 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я давала её один раз ему, пару лет назад. Помогла. А так всегда нурофен пьёт.
Ошеламиссимо• 07 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Може, ви нурофен дозу неправильно вирахували по вазі. Перегляньте.
Ще пройшло 50 хв, може подіяти.
Зробіть пррхолоду, роздягніть, давайте багато пити. Прямо вночі будіть і давайте пити.
39 це не наскільки висока темп, щоб вже наверх щось давати. Не спішіть
Ще пройшло 50 хв, може подіяти.
Советничаю тут
• 07 декабря 2024
Температура резко растёт. То 37.8 а потом хоп и 39. Вроде не хочеться сбивать пока до 38, а потом очень тяжело сбить (
Фрекен бок• 07 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Може краще панадол? Я б не давала протерміновану таблетку дитині
Панадол то парацетамо, теж збиває температуру, буває навіть краще нурофену діє
Советничаю тут
• 07 декабря 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Вы правильно нурофен даете на вес пересчитываете?
Да, полторы таблетки. Вес 31
Красавица писяная• 07 декабря 2024
Ви б ще почекали, десь з півгодини, а потім дали панадол
У вас ще не така критична температура. А нурофен буває так, що через годину починає діяти
Советничаю тут
• 07 декабря 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Вчера через два часа только подействовал (
Стигла полуниця• 07 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Да, полторы таблетки. Вес 31
Это мало таблетка нужна 200 мг если плохо сбивается могу и 300 мг дать . Пересчитывайте 10 мг на 1 кг веса .
Ошеламиссимо• 07 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А нащо збивати так настирно. Організм бореттся, а ви прямо до 39 не даєте піднятись.
Це велика і часта помилка.
Температура це колосальний природній захист. Дитина швидше одужає, імунітет працює, а ви заважаєте
Це велика і часта помилка.
Советничаю тут
• 07 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Це велика і часта помилка.
Потому что он потом лежит с синими губами и рыгает. Плачет что ему плохо и болят глаза
Красавица писяная• 07 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну так чого ви панікуєте? Тим більш правильно пишуть, температура говорить про те, що організм бореться
Советничаю тут
• 07 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Це велика і часта помилка.
Почему настырно. Нурофен пил с утра в 10. Потом поднялась днем, выпил панадол в 15 часов . И в 22 нурофен, когда опять поднялась
Советничаю тут
• 07 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Пьёте много? Если не пить, то температуру не собьете
Пьёт постоянно. Только ночью спит, наверное надо и ночью будить
Малая еще та• 07 декабря 2024
Я б не збивала 39 , якщо не росте вище 39,5.
Помітила, що якщо збиваю, то затягується болячка надовго, може і на тиждень. Якщо не збиваю, то два дні температури і в ліжку, а на третій вже скаче, наче нічого і не було.
Але дивіться по своїй дитині