Аноним НаВсеГда• 08 декабря 2024

Ваші чоловіки чи партнери пробачували вам зраду?

Ви коли-небудь зраджували своєму партнеру? Не обов´язково чоловіку, може хлопцю чи сожителю.
Він пробачив вам, коли дізнався? Вдалося потім налагодити стосунки? Чи ви все одно розійшлися?
Результат:
вже голосів: 50
27 (54%) Ніколи нікому не зраджувала
12 (24%) Так, пробачили
8 (16%) Вони не дізнались
3 (6%) Ні, не пробачили
Дюймовочка• 08 декабря 2024
Я уважаю свой выбор и себя чтобы изменять своему избраннику. Всегда расставалась с предыдущим партнёром и только потом уходила в следующие отношения.
Братья Капли• 08 декабря 2024
Я не зраджувала. А що в голові у тих мужиків хз
После 18• 08 декабря 2024
Зачем же иметь партнёра которому хочется изменять.
Лучше не иметь никого и гуляй себя на здоровье.
автор Аноним НаВсеГда • 08 декабря 2024
Ответ дляПосле 18
Якщо багато років разом, то почуття вже притупляються...
После 18• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Расходитесь. Зачем Вашему партнёру эта грязь.
Аnnеt• 08 декабря 2024
у знакомой пары договорённость, что одноразовые перепихоны изменой не считаются. в браке 20 з гаком лет, взрослая дочь. им норм. изменяли оба.
автор Аноним НаВсеГда • 08 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Одноразовий може легко перейти в багаторазовий
Файна_зупка• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
А багато- це скільки?)
После 18• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вам написали о том, что оба сожителя дали друг другу добро на свободные связи, а не тайком.
Аnnеt• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
я не вникала. но сам факт - вам ужас, а другим в порядке вещей.
автор Аноним НаВсеГда • 08 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
А особисто для вас як?
Файна_зупка• 08 декабря 2024
Тож більшість все ж таки зраджувала.) Панове,серед нас є нечесні льюди))
автор Аноним НаВсеГда • 08 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
А ви зраджували?
Файна_зупка• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
А ви зраджували?
Ні. Я якось спершу зраділа,що нас таких більше)) А потім зрозуміла що це в мене математика залишила чат))
автор Аноним НаВсеГда • 08 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Дивно те, що більшості пробачали
Файна_зупка• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дивно те, що більшості пробачали
А ми не знаємо,можливо це було навзаєм і вони лишилися ’квіти’))
Муууумие• 08 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Маю знайому пару з подібними домовленостями. Вірніше, вже не маю. Розбіглися. Спершу чоловік перелюбив всіх навколо, хто погоджувався. Жінку це не влаштовувало, але вже ж погодилася. Теж туди-сюди шворкнулася пару раз. Потім влаштували шведську сім´ю і цього вона вже не витримала. Пішла.
А цей кобель набігався, нарешті вгомонився, одружився втретє чи вчетверте і суто моногамно. А та жінка з поламаною психікою, хронічною депресією, згасла.
Попадалочка• 08 декабря 2024
Ну если куколд - то простит.