Десь так, але...• 08 декабря 2024
Хто вже отримав замовлення zara за 29 листопада?
Від 29 листопада ніякого руху замовлення, хоча вказано що буде доставлено 9 грудня.
Десь так, але...
• 08 декабря 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Я получила 5 числа последний заказ 29. Всего 3 было. Но я в Польше
Я в українській зарі замовляла. Розумію що чорна пятниця, але щось задовго, на літньому сейлі вони за 5-7 днів доставляли.
Муркошечка• 08 декабря 2024
Я в укр заре делала заказ, буквально через дней 5 получила, сама была удивлена)
Десь так, але...
• 08 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я не получила, еще и не отправляли...
Дякую за відповідь. Моє замовлення теж ще не відправили.
Вишневий рулет• 13 декабря 2024
Я не отримала, та, здається, не отрим, статус замовлення не оновлюється з 27.11, відповіді від підтримки ніякої, відповідають по скрпиту, читала, що інші дівчата теж дуже довго чекали, і нічого не прояснилось. Кошти також відмовляються повертати, подала заявку в банк на повернення коштів, ніколи не очікувала такого від зари. З польщею і іспанією ніколи таких проблем не було.