Банан-барабан• 08 декабря 2024
Дива нашей страны
Все понимают о ком я ❤️ Tina Karol ❤️ найкраща! Найсексуальніша! Number 1 ❤️ Queen of Ukraine 👸🌹❤️
КротоТо• 08 декабря 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Мне Полякова больше нравится, но ни одна из них не дива
В 90-е их называли путанами.
Мрію про космос• 08 декабря 2024
А я прочитала як дива (наголос на И), думаю, що там дивного у нас ще могло бути. За відсутності інших і така Дива добре, могло й взагалі не бути.
Мрію про космос• 08 декабря 2024
Ответ дляНа границе
А Єфросініна кому нравиться?
А вона яким боком Дива ?
Глубоководная селедка• 08 декабря 2024
Ответ дляDianaDee
Яка країна, така і діва
А хто діва в США??)
На границе• 08 декабря 2024
Ответ дляМрію про космос
А вона яким боком Дива ?
А яким боком кароль дива? Такі хітова пєвіца, шо кроми пупсіка, ніхто і не згадає шо вона співає
На границе• 08 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А хто діва в США??)
Брітні спірс, спайс герлз
Мрію про космос• 08 декабря 2024
Ответ дляНа границе
Старпост був про співачку все ж і не я її в розряд Диви кваліфікувала,тому нічого мене й питати про це. Питання про ’Дівність’ Євросініної не зрозуміла, бо співи не її сфера.
Лукава_Кiшка• 08 декабря 2024
Давайте вже тему про короля Вітю Павліка, нащо нам тут конкурентки, ми самі тут всі діви і королеви
На границе• 08 декабря 2024
Ответ дляМрію про космос
Тоді відповідаю так, відео з обличчям Євросиніної в ютубі набагато більше ніж з тіною . То що Єфросмніна не співачка, то й що? А що співає Тіна я незнаю, та й більшість теж незнає. Тобто, не така аже вона й співачка. А судячи по відео то Маша більше мелькає в інтернеті чим Тіна. То чому Маша не може бути дІвою? А зуби у Маші ну дуже класно зроблені. Я вас переконала?
Мрію про космос• 08 декабря 2024
Ответ дляНа границе
Зуби і фігура чудові, згодна, та й взагалі виглядає, як на свій вік прекрасно, але в цьому вони з Тіною схожі, гарують гарно, щоб виглядати.
Синиця у спідниці• 08 декабря 2024
Будьте человеком, не скрывайте свою любовь под анонимом. Таких юродивых люди должны знать в лицо
сказочное_Бали• 09 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Діва України - Наталка Могилевська. Наша Пугачова❤️
Дивой бы её не назвала, но во всяком случае, она вызывает уважение, как и Билык
Як_наготую...• 09 декабря 2024
а зачем вы ведетесь на откровенные вбросы? Только если в комментариях перелогинившийся автор, иначе не понимаю зачем участвовать в явно заказном тексте, прошлись толпами заказы уже почти по всем певцам эстрадникам нашим.
Вы правда не понимаете что происходит?