Подія, яку неможливо пропустити! 👀
Цьогоріч студія "Квартал 95" святкує 20-річчя, і вас запрошують на яскравий концерт, який поєднає першокласний гумор, гострі соціальні жарти, музичні номери та незабутні сюрпризи.
📍14 - 15 грудня, Київ, Палац Україна
🎤 Зіркові гості:
Оля Полякова
Monatik
Без Обмежень
Наталія Могилевська
Антитіла
Kola
Alekseev
Родзинка вечора: під час концерту відбуватиметься телезйомка!
Отримайте заряд позитиву та святкового настрою від найкращих гумористів та артистів України.
Не пропустіть головну подію грудня!
📍14 - 15 грудня, Київ, Палац Україна
🎤 Зіркові гості:
Оля Полякова
Monatik
Без Обмежень
Наталія Могилевська
Антитіла
Kola
Alekseev
Не пропустіть головну подію грудня!
звездам вообще пофиг, где выступать, я смотрю. То ли на прокурорских свадьбах, то на концертах квартала. Антитела уже все, отвоевал? А столько пыли было.. монатик видимо по росту в армию не проходит.
Вся пиздота там соберется. Что, Киев, многие из вас идут поддержать квартал?
Antoninaya1• 09 декабря 2024
Так ось чому американське посольство нервує. Таку кількість прихильників цієї влади ще тре постараться зібрати, як в тому старому анекдоті ’я вас курв по всьому світу 5 років збирав’
Ответ дляПодрысь
Я думаю у багатьох смарагдових виборців поняття честі і совісті відсутні в принципі.
Підуть поржать, вони ще ж не наржались .
Не то событие, ради которого я бы ехала через половину страны
А вообще, безотносительно персоналий, я смотрела квартал первые пару лет, пока это реально было забавно и без постоянных самоповторов. Но потом шутки становились все более плоскими, надоело. То есть лет 15 уже не интересуюсь сим действом.
Valentina shop2020• 09 декабря 2024
Ответ дляДафна
Интересно, облавы будут?))
На живца ловят))
Таких не ловят,они все на иевалидности