неДодекаэдр• 09 декабря 2024

Астрологи, допоможіть будь ласка у кого краще вивчати астрологію

Це вже неможливо , ніяк не можу визначитися. Подобаються однаково два викладача, просто у кожної з них свій підхід. Чула що розрахувавши якось по натальній карті сумісність з викладачем можна визначати чи будуть ті знання легко засвоюватися та чи зможуть принести потім заробіток. Моя дата народження 01.04.1997 09:35 Харків
Астрологи , у яких думаю навчатися:
1. Лада 11.09.1968
2. Катерина 04.03.1988
Обидві з РФ, але вони проти війни якщо що
Тріль підпільний• 09 декабря 2024
Марія, вам не до астролога, а до психолога)
КонФФетОшка• 09 декабря 2024
Посмотрите Илону Сахарову. Она в Киеве живёт
Анонім Перший• 09 декабря 2024
Вы серьезно?
ротцвеники• 09 декабря 2024
Раджу навчатися ведичній астрології
Лукава Кішка• 09 декабря 2024
І що цікаво саме вони говорять про закінчення війни?
сЛАдКОежКА• 09 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Раджу навчатися ведичній астрології
Підтримую.
У нас хороші джйотіш-астрологи. І не треба на ту рашку дивитися.
Наивная Хо• 09 декабря 2024
краще повторно пройдіть шкільну програму
фізику хімію логіку
а неоцей маразм
автор неДодекаэдр • 09 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Підтримую.
А кого саме можете порадити з джйотіш астрологів?
автор неДодекаэдр • 09 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Раджу навчатися ведичній астрології
У кого ?)
Мені ось цей подобається @astrovarta (інстаграм)
Черпак_для_фантазий• 09 декабря 2024
Автор, вы серьезно? Я бы не стала по синастрии выбирать учителя. Что за бред. + за ведическую астрологию. Никто вам не скажет, как у вас пойдет обучение, все методом проб и ошибок, мне из астрологов нравится Татьяна Лукашевич, но она из Р и туда точно не стоит смотреть. Заработать деньги на этом? Ну тоже в карте не написано, можно только предрасположенность к этим наукам проверить, и смотрите какие планеты у вас в 10 доме. Если Луна - это про большое кол-во клиентов, значит работа может быть связанна с консультированием.
автор неДодекаэдр • 09 декабря 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Ціни в неї неадекватні… тим паче що в країні війна. Ну таке собі.
Залізний кіготь• 09 декабря 2024
Нащо воно вам треба?