Дама с собачкой• 09 декабря 2024

Температура 37.2

Болело ужасно горло недели полторы назад, дня три сама лечила, сходила к Лору, сказали фарингит. Температура была 37.1-37.5, антибиотик говорила не нужно но я сказала назначать 🫣. В общем прошла неделя, горло вроде норм, но иногда бывает температура 37.1-37.3 и меня это пугает 🫣. Это температурный хвост? У меня обычно после орви еще темпа скачет неделю, и я как обычно накручиваю себя 🫣. Успокойте
Кокосиха• 09 декабря 2024
А антибиотик с какой целью просили ? Анализ показал бак инфекцию ?
Сами пишите ,что после орви у вас такое бывает -так чего тогда переживать ?
ПлевалаНаВсе• 09 декабря 2024
автор Дама с собачкой • 09 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Анализы не сдавала. Я хз, нервы ни к черту 🤣. Давно не болела вот и очкую 🫣
автор Дама с собачкой • 09 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
https://www.youtube.com/watch?v=EBOj0rs5nZc
Very funny 👌
Кокосиха• 09 декабря 2024
Ответ дляДама с собачкой
Сдайте ОАК
А температуру зачем меряете ? Или самочувствие плохое ?
автор Дама с собачкой • 09 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Сдайте ОАК
Щеки пекли и голова болела, днем все норм, а вечером такое
ПлевалаНаВсе• 09 декабря 2024
после ковида врачи теперь не сразу дают антибиотик его дают только при плохих анализах и то смотря что за вирус у них в моде теперь давать цинк и прочюю хрень
Кокосиха• 09 декабря 2024
Ответ дляДама с собачкой
Возможно на ослабленный иммунитет поймать еще вирус
курасаны• 09 декабря 2024
37.1-37.3 варіант норми, навіть на фоні стресу може бути.
антибіотик нашо якщо навіть аналізи не здавали?
ПлевалаНаВсе• 09 декабря 2024
Ответ длякурасаны
у меня соэ повышен и то пока не выписывают
курасаны• 09 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
бо він як і срб може довго приходити до норми.
дивляться аналіз з формулою, навіть при незначно підвищених лейкоцитах не завжди потрібен аб. але по форуму бачу шо більшість любить їсти аб як цукерки. і більшість лікарів їх призначають без аналізу, на всяк випадок
автор Дама с собачкой • 09 декабря 2024
Ответ длякурасаны
Ото давно не пила аб і вирішила пропити 🤣. Горло реально дууууже болилі, голос охрип 🫣
курасаны• 09 декабря 2024
Ответ дляДама с собачкой
в мене був ковід з ангіною (вірусною), отитом, і то не довелось пити аб.
це не цукерки. якщо їх пити без потреби, то коли вони дійсно потрібні будуть - вже не будуть діяти.

тільки аналіз крові є показником для призначення аб.
ваші симптоми пройшли б і без аб. не робіть так більше.
ПлевалаНаВсе• 09 декабря 2024
Ответ длякурасаны
а вы врач?
курасаны• 09 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
а вы врач?
да
ПлевалаНаВсе• 09 декабря 2024
Ответ длякурасаны
да
при бронхите может быть соэ повышен? хрипов нет но мокроту до сих пор сплевываю и кашляю а 37 и 7 у меня поднимается ночью а днем нет? становится легче с каждым днем но очень медленно.
автор Дама с собачкой • 09 декабря 2024
Ответ длякурасаны

У мене одного разу була двостороння пневмонія, яку не прослуховували, але там симптоми були віддишка, сильна пітливість, слабкість, насилу ходила. Тепер у мене фобія, я майже кожного разу при хворобі бігала на рентген 🫣
Мій не такий• 09 декабря 2024
Таблетки от паранойи не выписывали?
курасаны• 09 декабря 2024
Ответ дляДама с собачкой
пневмонія буває вірусна і бактеріальна. при першій аб не показано, проходить самостійно, якщо не додаються ускладнення і не приєднується бак інфекція.
курасаны• 09 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
може бути підвищений.
динаміка покращення є? це основний показник. аналіз крові який? як давно температура? вночі спить а не температуру міряйте)
вона може підніматися (температурний хвіст), але вдень падає сама - це ок.

а відновлення може бути тривале.