ИзЮмрудная• 09 декабря 2024

Книжки про виховання

Добрий вечір, підкажіть дієві книжки про виховання дітей, будь ласка. Зараз сину 3,2 роки, не можу вже, і не істерить, але є агресія на дочку старшу, батька, потім каже більше не буду. Не б´ємо, пояснюю все йому. І дуже дивно на вулиці поводиться, як "видєлується" перед дітьми, забігає перед ними, перебиває старших дітей, молодші, якщо підходять може штовхнути, я одразу ж забираю додому, пояснюю, що так не можна. Я боюсь його в садик віддавати( треба щось робити
Кумедна• 09 декабря 2024
Наоборот отдайте в сад. Многие дети именно там узнают, что такое дисциплина, как взаимодействовать с другими детьми, посторонними взрослыми людьми
автор ИзЮмрудная • 09 декабря 2024
Ответ дляКумедна
подумаю, дякую
Калинові вуста• 09 декабря 2024
Дебора Макнамара ’Покой, игра, развитие’
Гонсалес ’Целуйте меня’, его же ’Не упускайте своих детей’
автор ИзЮмрудная • 09 декабря 2024
Ответ дляКалинові вуста
дякую