natella579• 11 декабря 2024
Симпатична, сірий хутряний комір оживляє. Якщо без хутра, то бачила схожий фасон в оливковому кольорі і теж без каптура.
natella579• 11 декабря 2024
Якщо ви в Києві, поїдьте на Даринок подивіться, зал де хутро і шкіру продають і зал з пальто і куртками. Мають бути схожі фасони з хутром
Marinamariana• 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Чомусь захотілось саме з хутром. Здається, що воно вносить якусь родзинку. Без нього всі однакові
А капюшон там есть ?
Стрекоза любви• 11 декабря 2024
Мені теж не зовсім подобаються рукава у вигляді вʼязки. А так НА ФОТО вигляд нормальний пуховика.
Дева Мария• 11 декабря 2024
У китайцев и турции на рынке . Так же вроде Италия делает , бренды типа Виколо и другие . Если что , я не брала здесь не знаю
Натусик_13• 11 декабря 2024
Ці курточки на Алі були по 20 євро. Подивіться реальні фото на Алі. Ця курточка трохи дивно сидить в районі живота, ефект наче є животик. Плюс рукава( І нема капюшону