Мандолина Бу• 11 декабря 2024
Подарунок хлопцю 12 років
База_птеродактилей• 11 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
До 1000
Хлопець знайомий? Знаєте його вподобання?
Мій список писав то там були магнітна зарядка для телефону, магнітний повербанк маленький, настільні ігри деякі, кубики рубіка, чохли на телефон (кілька варіантів), чохли на планшет, манга (з певної серії певна книжка), браслет для смарт годинника, настільний годинник з проекцією часу, нічник кулька з планетами.
Я в минулому році дарувала ще органайзер для шнурів (бо всі «хвости» зарядні по всій кімнаті були).
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
И как же это было хорошо, у моего в этом году одно желание - серёжка в ухо. И тут я даже не знаю.