Сіґеле-міґеле• 11 декабря 2024

Как похудеть на гв

В роддоме оставила 10 кг
Еще 15 надо скинуть
Подскажите как
Кормление помогает или усугубляет похудение?
Анонім Секретар• 11 декабря 2024
Я скинула, була постійно голодна.
Отжигающая• 11 декабря 2024
Кому як. Але під час ГВ треба їсти, бо на це йде купа енергії, яка їде з вашого організму.
Сумка з негодою• 11 декабря 2024
Згадую ГВ як кращий час в тому сенсі, що могла дозволити собі їсти улюблений бутерброд з маслом і сиром в б-я час доби. З малою дитиною багато рухаєшся. За вагітність не набрала, хоча дуже схильна до повноти і маю зайву вагу. Але тримала себе в руках. Передивитися харчування. Там є точно некорисні продукти.
ИграйМойГормон• 11 декабря 2024
Я похудела на ГВ, а вот после окончания ГВ набрала, потому что растянула желудок и привыкла жрать за двоих.
Бяки-козяки• 11 декабря 2024
Не надо худеть на ГВ. Откормите – потом будете худеть. Расставляйте приоритеты и не делайте противоречащих друг другу вещей.
Попадалочка• 11 декабря 2024
Я на ГВ худею, оно само так
С первым ребенком за беременность набрала 9 кг, а за первые полгода ГВ сбросила 20
Сейчас кормлю второго, набирала беременной 16, за 8 месяцев они ушли.
Залізна тьотя• 11 декабря 2024
Я їла мало. Схудла на 13 кг за 3.5 місяці. Всі хто каже їсти поки кормите, потім очнетесь 90 кг і вже звикли так їсти((. Не запускайте себе. Нормальні правильні тарілки+ вітаміни. Голодати не потрібно
Намазюкана нішою• 12 декабря 2024
Не ешьте за двоих,и похудеете.