кураГАЛЯ• 13 декабря 2024
Питання щодо місячних, у кого так само?
Щомісяця перед початком місячних, за кілька днів, я починаю відчувати всі ознаки ОРВІ: мене морозить, дуууже сильна слабкість (лежу у ліжку цілий день), закладений ніс (буває), першить горло. Зазвичай, все проходить з початком місячних. Але я не вважаю це нормальним. У когось є таке ще?
Також вже вдруге виходить, що першить горло й далі, і вночі сильніше, так десь тиждень, а потім починає дуже боліти горло без температури і кашлю вже і вдень, в як фарінгіт.
кураГАЛЯ
• 13 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ні, перед місячними мене турбує тільки шалене бажання сексу
У мене, доречі, якраз перед місячними зовсім нема бажання (хоча раніше так само було, як у вас).
Mrs.Sexuality• 13 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
А меня - жор
кураГАЛЯ
• 13 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
У моєї доньки так.
Ви щось робите з цим? Я читала, що це одна з ознак ПМС, але як це змінити в кращий бік, я не знаю.
Ищу Аленя• 13 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
О ,это в овуляцию обычно накрывает )
кураГАЛЯ
• 13 декабря 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
А меня - жор
Мені хрусткого хочеться, але то таке ) А от оця слабкість, імунітет, це хвилює
Ищу Аленя• 13 декабря 2024
Мне почему-то кажется,что весь ресурс организма брошен именно на критические дни. Поэтому иммунная система ослабляется . Быть может и ферритин низкий
ТебеОноНадось• 13 декабря 2024
У меня предыдущие 2 месяца совпадало так что я болела в месячные, то есть к их началу заболевала. Сейчас тьфу тьфу, нет такого в этом месяце
кураГАЛЯ
• 13 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Над ферритином рвботаю, и да, мне кажется есть связь. Когда стабильно, как часы принимаю вит Д, железо, какие-то еще добавки, то состояние лучше, но морозило все равно, но так, просто одеться потеплее. А сейчас уже месяца 2-3 без железа, и прям, самая настоящая простуда каждый месяц! Вит Д тоже серьезно помогал. Видимо, нечего расслабляться, и надо пить бады с минимальными перерывами
Ноу коммент• 13 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
міняється гормональний фон, може морозити, це варіант’норми’. для полегшення пмс і не тільки, пийте магній і вітаміни групи В, на постійній основі
Ду да ду да ду• 13 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Перевірили залізо, низький феритин. Може через це. Тому додали в раціон яловичину та препарат заліза. Чи допоможе невідомо.
А в період менструації, симптоматично нпвс свічки, знеболювальні.
Вона ще маленька, тому все переживає дуже важко. Лікар кащав чекати, переросте. Проте у знайомої дорослої жінки такі ж симптоми з дитинства. Виходить, що не переросла
кураГАЛЯ
• 15 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
У мене такого не було ранвше ніколи. А зараз дійсно відчуваю як падає імунітет перед місячними і дуже легко простудитись, лиш десь трошечки замерщла, особливо вночі і все, треба лежати наступні кілька днів ((