Щебетушка• 13 декабря 2024
1000 де вам вдалось розрахуватись?
Крім комуналки, інтернету і поповнення мобільного.
В яких книжкових можна? Якабу не пропускає оплату. В аптеці теж не пройшло у мене
Комиссия50%• 13 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Удалено администрацией...
Так там в дії треба було тест пройти
В кого високий iq, то не пускали до подачі заявки
Одні думки• 13 декабря 2024
Мегакнига пройшло за всі книжки, що хотіла. В книгарняЄ, то треба дивитися, там позначна на книжці
Пилосмок працює• 13 декабря 2024
Я 1000 не брала, но у меня карта кэшбэка с магазина, у меня кэшбэк больше чем 1000, за свет заплатила.
Щебетушка
• 13 декабря 2024
Ответ дляОдні думки
В якабу теж позначки є, але оплата в мене не проходить. Спробую на мегакнига. Дякую вам за відповідь по темі
Одні думки• 13 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
На якабу не було потрібної книги, тож книгарня і мегакнига точно все працює, завтра вже отримаю посилку
Україна наше все• 13 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Удалено администрацией...
Вас ніхто не змушує. Не хочете не беріть але і коментарі залишіть при собі
Irisha obuv• 13 декабря 2024
Я вот только сегодня анализы в синево оплатила. Предзаказ на их сайте сделала, и оплата прошла
Кукарачка• 13 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Удалено администрацией...
Особливо ті , що відразу ж перерахували на Корпорацію Монстрів , наприклад. Іноді, перед тим , ніж щось наклацати, не завадить подумати , і ,бажано, все ж головою.