Анонимба• 15 декабря 2024
Дівчата, підкажіть, в мене спайки з правого боку, колись вдарилася в дитинстві
Тепер 5 тиждень вагітності і тягне справа в паху частенько. Не болить,а саме тягне. Це нормально?
Анонимба
• 15 декабря 2024
Ответ дляРостки жимолости
Екстрасенси з порадниці навряд тут допоможуть. Потрібен лікар
Дякую
Ростки жимолости• 15 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Дякую
Може бути як норма, наприклад кишечник, а може бути початок викидня
Підмітайло• 15 декабря 2024
А чим ви вдарились в дитинстві? Яка зона? Чому вирішили, що там сформувались спайки?
Це не такий простий процес і він далеко не в кожного формується навіть після агресивних захворювань черевної порожнини або оперативних втручань.
А тут вдарились і вже десь щось спаялося?
Анонимба
• 15 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
Боком об стіл. Потім були такі приступи, думали що апендицит, навіть двічі лежала у лікарні,таки спайки сказали.
Анонимба
• 15 декабря 2024
Ответ дляРостки жимолости
Додався таки розлад шлунку
Анонимба
• 15 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Автор тут только УЗИ, на таком сроке уже видно плодное яйцо в матке
Зараз вже наче й нормально. Дякую. Буду прислухатися до себе.
из желе я• 15 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Тогда можете ещё недельку походить и в 6 недель сделать, чтобы увидеть уже сердцебиение
Анонимба
• 15 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Дякую