Додекаэдр• 15 декабря 2024
Польские школы
У кого дети учатся в Польше. Именно школы. Ну вот мы сменили укр школу на польскую. И есть сравнение. Я теперь переживаю за качество образования. Да, экскурсии это хорошо. Но дисциплины ноль. Домашние задания почти отсутствуют. Не так как у нас три километра. Не знаю, хорошо это или плохо. Требования тоже не сильные. Програма легче. Что скажите?
Розумна Губка• 15 декабря 2024
Вы нашу школу окончили, с образованием тоже не очень. ’Что скажЕте’
Я считаю это нормальным образованием. Смысл в нашем когда запихивают невпихуемое в огромном количестве и потом в голове бардак а в теле отторжение и апатия и неспособность среди этого мусора понять кто ты и зачем ты, а просто всю жизнь долбящая установка что ты должен ты не справился ты не достоин знать что-то на отлично.
короткопамятна• 15 декабря 2024
Мій син закінчив минулого року польську школу. Але паралельно вчився і вчиться в дуже сильному ліцеї онлайн ( саме онлайн клас,тобто з уроками,дз і т.д.)
Йосип_молодий• 15 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Зато дамашкі многа і па дамашнєму
Додекаэдр
• 15 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Забежите подальше. Я не диктант тут пишу.
Додекаэдр
• 15 декабря 2024
Ответ длякороткопамятна
Он лайн укр?
Советничаю тут• 15 декабря 2024
Племінниця вчилась в Україні в мовному ліцеї, потім в школі в Польщі, потім в технікумі в Польщі, потім в школі Канади цього року закінчила.
Всюди відмінниця. За її словами українська школа сильніше, але навантаження більше. Польська легка після нашої. Але не так, щоб зовсім гуляти, принаймні 7-8 класи.
Найкраще в Канаді, де предмети обирала, вони більш практичні наближені до життя, при цьому вчитись цікаво. Але не важко знову ж таки після нашої школи.
А от технікум і ВНЗ в Польщі складні.
Син міг порівняти бо вчиться на одній спеціальності і в Польщі і в Україні - рівень ВНЗ однаковий. В Польщі в рази складніше і інша система оцінювання і навчання.
А от технікум і ВНЗ в Польщі складні.
Сундучок с каникулами• 15 декабря 2024
Господи кому шкільні знання реально пригодилися в житті? Навчіть дитину виживати і думати критично.
Так вчитися треба, але моя донька у Британії у школі. Де освіта вважається одна з найкращою ц світі.
Бідні наші діти, нам накидать стільки лишнього у школі
короткопамятна• 15 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Он лайн укр?
Онлайн- укр ліцей,де вчився до війни
Огірок та Помідорчик• 15 декабря 2024
Така якісна українська освіта ,а все прогресивне створене у світі випускниками неякісних освіт
Дивно
Додекаэдр
• 15 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А от технікум і ВНЗ в Польщі складні.
Тому у них не так багато як у нас людей з вищими освітами ?
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дивно
Чем больше домашки задают , тем якісніше освіта 😹…
А то что на уроках должны учителя учить , а не козюльки ковырять, как то им на ум не приходит )))
Советничаю тут• 15 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Не знаю
Але третина на першому курсі відрахувалась - не потягли. Хоча там дуже лояльна як на мене система перездач.
У нас не здав сесію, не здав допку - вилетів.
У них не здав екзамен - перездача - не здав, все одно є можливість перенести цей предмет на другий рік. Але не більше 2 предметів і платно (не дорого).
Відраховуються бо навчання важке, не всі тягнуть. Ну і частина не здає кілька предметів і відраховують. Це при тому що вступити було нелегко, вступний екзамен рівня як у нас всеукраїнська олімпіада з математики.
Контрольні і колоквіуми важкі. Ось нещодавно був з АСД (алгоритми і системи даних) нижче результат здачі.
Максимальний бал 30. На 22+ бали не здав ніхто. На 18-22 2 чол. Прохідний бал 8. Тобто 2/3 студентів не пройшли прохідний бал. А це недопуск до екзамена.
Фото не можу прикріпити(