Радість моя• 15 декабря 2024
донька 8 років взагалі не хоче гуляти
в школі на продовженій групі не гуляють, бо якась мамаша колись скандалила, що діти були мокрі, і з жовтня по квітень в школі не гуляють.
забираю її і швидко їдемо авто допрацьовувати.
в будні гуляє 0.
на вихідні просто не хоче.
будь-яке вмовляння нічого не дає.
обіцянки купити піцу, зайти на щось смачне, піти подивитись на різдвяний ярмарок - тупо все пофіг.
сидить в хаті постійно.
за місяць може погуляти годину.
що робити(((((
в будні гуляє 0.
на вихідні просто не хоче.
будь-яке вмовляння нічого не дає.
сидить в хаті постійно.
за місяць може погуляти годину.
що робити(((((
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляПрацівниця року
А дома что делает? Телефон ограничиваете?
так, обмежую
дома робить різне. переважно просить, щоб я з не грала
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Моему 7, тоже не вытянешь на улицу
просто якби в школі гуляли - ну тоді хоч щось
а то тупо постійно в хаті
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2024
А що зараз робити на вулиці? Холодно, вітряно, то сніг, то дощ. На майданчиках тільки мами з малючками гуляють.
На границе• 15 декабря 2024
Моя гуляет, но они и в школе имеют большую перемену для прогулки. С ног до головы одеваю ее в водонепроницаемые вещи, и спокойна.
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
пройтись
піти на ялинку подивитись
піти в парк сніжки поліпити
та багато всього можна, було б бажання
піти на ялинку подивитись
піти в парк сніжки поліпити
та багато всього можна, було б бажання
П´яна вишня• 15 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
а то тупо постійно в хаті
Може ходіть до школи пішки а не на авто
На границе• 15 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
пройтись
піти на ялинку подивитись
піти в парк сніжки поліпити
та багато всього можна, було б бажання
піти на ялинку подивитись
піти в парк сніжки поліпити
та багато всього можна, було б бажання
Придумайте активности поинтереснее, чтоб была цель. Я на каток водила, сегодня с соседскими детьми в снежки играли.
Муркошечка• 15 декабря 2024
Просите чтоб гуляли в школе, пешком дойти до дома если можно. На вых идти на час в парк
Муркошечка• 15 декабря 2024
Поехать в парк, в центр погулять, каток, ёлка. Горка, созвониться и пойти с друзьями. На вых можно что то придумать
Я тут Живу• 15 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
а то тупо постійно в хаті
Заберіть зі школи- погуляйте годинку
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляП´яна вишня
Може ходіть до школи пішки а не на авто
2 км
і зі школи я забираю на авто і їду допрацьовувати, бо ще робота
Я тут Живу• 15 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
2 км
А це багато 2 км?
Тектологиня 80lv• 15 декабря 2024
автор, кажется, вы слишком уважаете желания ребенка. Если дочь не захочет зубы лечить или перелом гипсовать - тоже к ее мнению будете прислушиваться? Свежий воздух и движение - это элементы здоровья и не обсуждается. Тем более, как я понимаю, спортивных секций в жизни ребенка тоже нет.
Поэтому не ’доченька, может, пойдем, а?’, а ’доченька, собирайся, одевайся, нам надо сходить’ - и для начала ближайшую точку в получасе пешком, хоть за картошкой. А потом больше и чаще. Без ее хочу/не хочу. Маме нужна помощь, компания, не обсуждается.
Муркошечка• 15 декабря 2024
Подружки у неё есть, договорится и пойти с ними. Пойти пешком куда то по делам. Вы в каком городе?
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляМуркошечка
от на вихідні не хоче
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляМуркошечка
подруги сидять дома.
виходять коли до бабців/дідів в село їдуть. а в нас села нема
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А це багато 2 км?
школа на 8. це вийти о 7 ранку.
і мені потім ту ж відстань повернутись і їхати на роботу.
а зі школи пішки ніяк - я з роботи на пів год відпрошуюсь і дома допрацьовую.
а як темно в нас нема що робити.
парк темно. лише головна вулиця освітлюється. біля дому частина дороги в місто не освітлюється
а як темно в нас нема що робити.
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Заберіть зі школи- погуляйте годинку
я не можу в робочи час гуляти.
Я тут Живу• 15 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
я не можу в робочи час гуляти.
Ну або сама гуляйте зі своєю дитиною, або найміть когось, щоб робив це за гроші
Я тут Живу• 15 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
пройтись
піти на ялинку подивитись
піти в парк сніжки поліпити
та багато всього можна, було б бажання
піти на ялинку подивитись
піти в парк сніжки поліпити
та багато всього можна, було б бажання
От зараз на вулиці якийсь незрозумілий дощ, брудно, калюжі. Я й сама не піду гуляти. І розумію, чому дитина не хоче. От що там робити? Так це ми в центрі міста живемо біля парку. А якщо б їхати ще треба було- вибачте, ні. Краще вдома серіали дивитися. Моїй дитині теж 8 років
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ тут Живу
і вона дивиться з вами серіали? чи в тв цілий день?
Я тут Живу• 15 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Ну вот сегодня. Сделали сольфеджио, приготовили вафли, она прочитала главу книги. Посмотрели Приховані фігури. Занята сейчас своими делами. Потом посмотрим Прислуга. Всё. Голову помоем и спать.
А, ещё в карты играли час примерно
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А, ещё в карты играли час примерно
ваша дочка у 8 років дивиться такі фільми?
Я тут Живу• 15 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
А что в тех фильмах такого? Приховані фігури про женщин, которые в НАСА работали. Ничего там нет такого, что нельзя смотреть ребенку в 8 лет
Папобус• 15 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
2 км
2 км- ідеально для пішої прогулянки. І займе не набагато більше часу, ніж машиною. Поки прогрієте до, поки запаркуєте після. Я б для себе і в школу і назад ходила бы пішки. Я набагато більше находжую за день
Радість моя
• 15 декабря 2024
Ответ дляПапобус
2 км в одну сторону