Я инженер, меряю от 1• 17 декабря 2024
Як перестати їсти шоколад? Хто відмовився від солодощів?
Привіт всім, я вот налагодила харчування, наче гарно збалансовано харчуюсь, я спокійно відмовилась від фастфудів, чіпсів, жирного легко, а вот саме шоколад мені як наркотик, чи справді якщо 2 тижні протриматись стане легше?
БершкомангоЗар• 17 декабря 2024
Залежність від солодкого досить сильна . Після їжі завжди хочеться ’закусити’.
Зараз з чоловіком боремося з цим
Солоденька цукОрка• 17 декабря 2024
то швидкий дофамін для вас, тому і тягне. Відвикнути можна і їжте нормально. В мене тяга прошла, спокійно можу з кавою поїсти творог
Я инженер, меряю от 1
• 17 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Зараз з чоловіком боремося з цим
Вот, і в мене так, я це називаю «шліфанутись» після їжі 😂
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
шлифануться можно по разному - кусочком черного шоколада или целой плиткой
Белочкой зови• 17 декабря 2024
Від шоколаду не відмовляйтесь. Чорний шоколад - це найменше зло із солодкого. 2-3 квадратика на день абсолютно не зашкодять.
КонхфЭдкаТузик• 17 декабря 2024
я намагаюся не купувати просто, бо якщо є вдома, то можу зірватися)))
Дама_из_рекламы• 17 декабря 2024
зачем вообще отказываться от шоколада? лучше откажитесь от инсты и тиктока, это куда большее зло
Не против• 17 декабря 2024
Мені «не купувати» не допомагає, як розумію що нічого солоденького немає до чаю починається психоз ( що з цією тягою робити не знаю(
Белочкой зови• 17 декабря 2024
Абсолютна і повна відмова від чогось загродує зривом. Набагато ефективніше свою ’пристрасть’ контролювати. Ну і мозку все одно потрібна глюкоза.
З родзинкою• 17 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
тоже самое.
я сейчас ужасно хочу шоколадку, но ее нет дома. но это слабо помогает
З родзинкою• 17 декабря 2024
те, кто пишет про 2 квадратика, видимо, не так понимают уровень зависимости)) я могу и пол шоколадки за раз слопать.
Брюнетка в Мармеладе• 17 декабря 2024
Місяць не їла цукор взагалі, все одно не відвикла, ломки вже через тиждень не було, але все одно хотілось шоколаду як хочеться мяса або овочів🤷♀️
Брюнетка в Мармеладе• 17 декабря 2024
Ответ дляЗ родзинкою
300грамової, мінімум🤭
З родзинкою• 17 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
пф! полшоколадки. слабачка.
вторую половину доем через несколько часов))
З родзинкою• 17 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
300грамової, мінімум🤭
хорошо, что шоколадки, которые я люблю не делают такого размера))))
бо було б лихо))))
Olivia 666• 17 декабря 2024
Здайте кров на цукор,інсулінорезистентність -будете здивовані та тоді може швидше розчехлитеся і відмовитеся від солодкого
Садова гойдалка• 17 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
300грамової, мінімум🤭
О ,Милковый пластилин с орехами на раз плюнуть. Но я больше так не рискую)
БершкомангоЗар• 17 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Оце точно. Ми також.
Кондуктор троллейбуса• 17 декабря 2024
Я перейшла на горішки, насіння і слідкую, щоб білку було достатньо. І жую груші))
Ліплю вареники• 17 декабря 2024
Шоколад міленіум без цукру мені допоміг, печиво Марія теж є таке без цукру, на перший час було супер, але потім я зрозуміла, що якщо організм потребує зміни рівня цукру/інсуліну то краще я зʼїм той 1 шматок шоколаду звичайного, ніж буду їсти те, що не потрібно на заміну
А от відмова від напоїв з цукром це інше
Замінила на замінник в какао, інше пʼю без цукру, коли хочеться гадості то колу 0 беру
Цідило правди• 17 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Согласна, обязательно после еды пью кофе с чем-то. 25 грамм батончика из атб go on protein crisp. 108 калл. 4 г жира, в принципе можно и целый вписать в калораж. Вкусный очень мне
Ответ дляБелочкой зови
Для этого глюкоза не обязана поступать с пищей.
Достаточно глюконеогенеза и мозг без глюкозы не останется.
Не ищите себе оправданий ;)
миссАрфография• 17 декабря 2024
Я позавчора зайшла купити рошеновські шоколадки по акції. Ті, що в жовтих упаковка. Подивилась на склад. На першому місці цукор, на другому пальмова олія. Як відвернуло. Вже не хочу шоколаду. Такого так точно
Белочкой зови• 17 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Не ищите себе оправданий ;)
У всех разные потребности, очевидно. Ещё со студенческих времен заметила, как только напряжённая умственная работа, подготовка к экзаменам - мне без глюкозы в пище никак, прямо ломка. И сейчас - легче всего без сладкого обойтись в день, когда много физ.работы и мало мыслей. Как только помогаю ребёнку задачку школьную решать - все, сразу прям чувствую, как нужен сахар.
Я инженер, меряю от 1
• 17 декабря 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Ой, от це погоджусь, без тік току вже довго, бо просто поглинав мій час
Я инженер, меряю от 1
• 17 декабря 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Ще причому великої мілки 😂
Але вот якщо брати чорний шоколад, то та, там можна зупинитись на двох кусочках