Неместная Я• 17 декабря 2024
Що подарувати хлопцю 8 років?
Цікавлять ідеї подарунків з бюджетом до 500-700 грн на Різдво. Мами хлопців, хелп)
Легко вже дуже багато, тому не варіант
Неместная Я
• 17 декабря 2024
Ответ дляmarata
У мого лего не буває багато ) Мʼяч, бананка, настільна гра
О, які саме настолки цікаві хлопцям такого віку?
ПоЗиТиВнАя• 17 декабря 2024
Машинка монстр трак або хот вілс набір, мʼяч футбольний, моєму сину дуже сподобався густий обнімусь мʼяка іграшка, 3д пазл, конструктор якийсь інший, не лего, Знаток наприклад, сумку бананку, навушники, футболку з прикольним принтом, або худі, я з капібарою дарувала
ПоЗиТиВнАя• 17 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Моєму так, монополія, дженга, уно, кортекс, доббль
Шиворот Навыворот• 17 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Не всі в них люблять грати. Моєму 8, не любить. Любить майнкрафт. На Миколая подарунок був нічник факел із гри. Він хотів. Але це діло смаку