Ні грама• 18 декабря 2024

Як проходить підлітковий період

У вашого сина 12 років? У нас це який жах тахікардія ( підіймаються удари) іноді підіймається артеріальний тиск ,тривога як він каже на серці ,нехватає кісню
sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Гемоглобін в нормі ,а ось кисню не хватає каже що не хватає повітря ,буває ще нудить
Нужно сдать всю панель анемии, гемоглобин не показателен.

автор Ні грама • 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Дякую
sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
ну хоч до 9 ранку спить
Если вставать так поздно, то заснуть вовремя не получится.
автор Ні грама • 18 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
ну хоч до 9 ранку спить
У мене спить до 10 ранку
Мочалкин блюз• 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Пробуйте включать белый шум на время сна.
С началом войны своим детям включаю. Сон слишком ценен чтобы его нарушать
ви не зрозуміли
режим сну збився. звикли вкладатися пізно. шум не заважає
я сама тепер не можу заснути до першої години ночі
Мочалкин блюз• 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
влітку прокидався о пів на восьму, бо ходив на спортмайданчик займатись. і все одно пізне засипання. звісно, виключаємо гаджети перед сном, то почитаю йому книжку, то ванну зроблю розслаблюючу...але він взагалі ніколи рано не вкладався спати. і вдень перестав спать з двох років.
sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Магний, глицин и мелатонин за полчаса до предполагаемого сна (уже лежать в постели без света).
Смещать время засыпания постепенно, на 30 минут раз в неделю.

Позднее засыпание в детстве связано с отсутсвие дневного сна - просто перегуливал и к вечеру уровень кортизола не давал расслабиться.

Сейчас кортизол с утра низкий (а должен быть самым высоким за сутки), к вечеру подрастает и вынужденно удерживается высоким, т.к. организм привык в вечернее время бодрствовать.
Нужно постепенно отучать от такой привычки.

Мочалкин блюз• 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs

дякую. магній є в составі вітамінного комплексу, то напевно додатково не треба?
Мочалкин блюз• 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs

і ще, може дасте пораду, який з аптечних препаратів мелатоніну кращий.
бо подивилась, їх багато
Мочалкин блюз• 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs

я не спала вдень років з двох, старший син не спав, малий от теж.
і зараз якщо трапиться таке, що я вдень засну (але й на пам´ятаю, коли це було востаннє), то потім почуваюсь розбитою.
sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Магния в сутки нужно 10 мг на 1 кг веса. Это слишком большой объем, его просто не вместят в капсулу/таблетку комплексных витаминов.
Мочалкин блюз• 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
зрозуміло
sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Все очень просто проверяется - кортизол в слюне в 4 порциях.
sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
бо подивилась, їх багато
Айхерб. Оптимальное соотношение цена/количество порций.
Для ребенка 3 мг будет достаточно
Я-ваш шанс• 18 декабря 2024
Так,так...Моїй 13. Але є проблеми зі ЩЗ- вузол. Аналізи в нормі.
+ температура 37-37.2 тримається вже півтора місяці. Я її перевірила на все. Інфекціоніст призначила заспокійливе але гомеопатію. Стало карще.
Донька перед цим сама просила валеріани купити, бо постійна тривога. Думаю це має пройти з часом, коли гормони прийдуть в норму.
А, і кардонат теж приймали.
автор Ні грама • 18 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
У дочки в 13 такое было. Тахикардия и давление поднималось до 140/90 ни с того ни с сего. Обследовали полностью. Ничего не нашли. Тоже врач сказал, что переодеты возраст. Все должно наладиться. Сейчас 14. Уже так часто такого нет
Ліки якість призначали.Тиск не збивали ?
автор Ні грама • 18 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
У обоих моих детей в этом возрасте был резкий скачок роста, у сына скакало давление, у дочери постоянно болело, кололо то в одном месте, то в другом.. Обследовали обоих, сделала узи всех внутренних органов, убедилась что всё в порядке и успокоилась. К 14-ти годам всё прошло.
Ліки якість призначали ?
АяВсёЗнаю• 18 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Ні
Видна міленіалка• 18 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Ліки якість призначали ?
Нет, только витамины, больше отдыхать, чаще быть на свежем воздухе и т д...