Руда Сова• 18 декабря 2024

Как вы думаете, кто будет следующим Президентом в Украине?

Natabond76• 18 декабря 2024
Якщо 73% допоможуть, то вибір очевидний
Helenny• 18 декабря 2024
Без поняття
Не за Пєтю, не за Зєлю
Ночка_темная• 18 декабря 2024
Арестович ніби шукає собі фінансування. Оце буде кандидат. З одного тг каналу:
ВИБОРИ ПІД ’ОРЕШНІКОМ’. ЧАСТИНА ПЕРША.

Протягом останніх трьох тижнів Президент України отримав п´ять вимог провести у наступному році вибори Президента України та у ВРУ від ключових союзників. Місцеві вибори нам рекомендують розділити у часі з парламентськими і провести через 3 місяці після Президентських. Найбільш категорична вимога до нашої влади провести вибори від США та Німеччини, від перших нам висунутий фактичний ультиматум - ’Якщо у нступному році не будуть проведені вибори, то ми будемо вимушені поставити під сумнів легітимність української влади зі всіма важкими для неї та України наслідками’. Це я процитував Радника Трампа з Нацезпеки Уолтца до очільника ОПУ Ермака. Тобто вибори таки МАЙЖЕ напевно будуть. Якими їх бачать американці?

Аналітики Східно-Європейського відділу Держдепу США підготували Президенту Трампу ’широкий огляд’ наших внутрішньополітичних процесів. Я спробую дати ключові з нього тези та до них трохи додам від себе.
Загалом вибори, на думку американців, будуть ’найбільш брудними за всю історію проведення’ та будуть ’засновані не на конструктивній конкуренції думок щодо майбутнього розвитку України, а на принципі знищення конкурента чорним піаром’. Вони очікують вал негативу від провідних політичних таборів і застерігають, що він ’зможе остаточно деморалізувати українське суспільство у випадку, якщо політики не запропонують українцям прийнятну для них та потенційно діючу модель майбутнього розвитку’. Далі йде огляд наших наявних та гіпотетичних політичних лідерів та їх партійних проектів.

Проросійський електорат, а це 18 - 20 відсотків населення, будуть намагатися поділити між собою Бойко зі своєю ребрендінговою ОПЗЖ та Арестовіч, який скоріш за все таки здобуде фінансування свого політичного проекту або у США, або зі сторони кремля. Цікаво те, Бойко вперше не отримає фінансування від українських олігархів, в першу чергу Ахметова, і тому шанси Арестовіча підібрати під себе проросійський електорат вважаються більшими за нього.

Від себе. Арестовіч посиленно шукає ангажемент у США, я знаю, що він переконував керівника нашого відділу взяти його проект під свою опіку з тим, щоби ’не дати шансів відвертим проросійським проектам типу ОПЗЖ перемогти в Україні’. Тобто пропонує США ’купити’ себе та стати троянським конем у проросійському таборі. Подивимся - чим все скінчиться.

Велика частина матеріалу присвячена нашому волонтерському руху та шанси створити на його базі конкурентоспроможні політичні проекти. Американці вважають, що буде створено як мінімум два подібних проекти, проте не очікують від їх створення позитивних результатів по наступним причинам.

1. Волонтерське середовище вкрай корумповане і співвідношення волонтерів, які працюють на людей та військо до тих, хто зробив волонтерство базою для особистого збагачення, на думку аналітиків, становить один до семи - восьми. І саме останні мають гроші та покровителів, які допоможуть ним як у створенні проектів, так і у їх промоушені.
2. Станом на зараз ОПУ створює власний ’волонтерський’ проект з залученням ’знакових постатей’ якому забезпечить належне фінансування.
3. Американці вважають ’абсолютніу більшість’ подібних проектів априорі не професійними та популістськими, такими, які у своєму кадровому наповненні не здатні будуть здійснювати належну професійну діяльність у ВРУ та працювати у викнавчих органах усіх рівнів.

Також американці очікують ’наповнення партійних списків існуючих політичних проектів в Україні персоналіями з волонтерського середовища’ та вважають подібну практику переважно хибною з точки зору професійної придатності.

Трохи менша частина у матеріалі присвячена шансам створити в Україні так звану ’Партію військових’. На думку американців подібна спроба все ж таки буде мати місце, проте вони ставляться до неї ’вкрай негативно’. Причини.
1. Військове середовище не менш корумповане ніж волонтерське.
2. Військові повинні займатися розбудовою війська, а не політикою
3. Військові самі потребують ’максимально можливого громадянського контроролю саме по причині своєї корумпованості та кастовості’.
4. Військове
чаревна• 18 декабря 2024
Не думаю об этом, придёт время, будут кандидаты, буду думать. Пока наблюдаю, кто и что делает во время войны для своей страны
Гурлат• 18 декабря 2024
давно українців не було
Kristal2013• 18 декабря 2024
Тут ещё попробуй доживи, до тех выборов.
Аnnеt• 18 декабря 2024
снова выберут какого-то вредителя, который будет продолжать традиции предшественников разворовывать и разваливать страну.
coloritka• 18 декабря 2024
Поняття не маю. Нікого ж нового не має.
Olvia1987• 18 декабря 2024
Папа Карло.Сколько надо,столько и настрогает себе детей(солдат)
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
Ну кто то же да доживет
Elenka0515• 18 декабря 2024
Вариантов нет. Но почему-то кажется какой-то очередной дурачок
dulenok• 18 декабря 2024
пусть для начала останется то, где будет выбираться тот президент
Volnat• 18 декабря 2024
юра гудіменко!
Yamarisha• 18 декабря 2024
Единственная причина, по которой человек хочет стать президентом, это жажда наживы. Поэтому пофиг за кого голосовать. Но если это будет еще и военный, то нам капец.
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ дляVolnat
юра гудіменко!
Даже не знаю кто это
Загуглила, все равно ни о чем мне это не сказало
irina2005• 18 декабря 2024
кого бенефіціари України поставлять
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Да отож, у на толпа сейчас с криками ура будет за распиаренного военного голосовать, только дай(
Kristal2013• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
Ну кто то же да доживет
Вот кто доживёт, тот и будет определяться с выбором кандидата. А то , кандидат то может и не дожить выборов. Вон, Ющенко повезло, что коньки не откинул, отделался только лицом. А Чорновол только планировал и тоже того его. Доживём, увидим кто там рвется на престол
coloritka• 18 декабря 2024
Ответ дляНочка_темная
ВИБОРИ ПІД ’ОРЕШНІКОМ’. ЧАСТИНА ПЕРША.

4. Військове
Я не знаю який дебіл за нього проголосує
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
И при этом мы считаем русских тупыми, что ведутся на пропаганду. А посмотреть сериал и выбрать президента, это совсем другое))
coloritka• 18 декабря 2024
Гончаренко може) дуже рветься
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
Да не факт, что отравление это не был такой себе спланированный «пиар ход» от Юща
Astraja_• 18 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Хто його знає. Оголосить що мобілізація лише добровольців, осудить бусифікацію, пообіцяє узький язик підтримати і частина електорату потече.
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
При чем довольно неудачный)
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
У меня даже вариантов нет
Думаю, зе будет рваться опять, но не хочу верить что его снова выберут
Сразу напишу, что и по не хотелось бы снова видеть
Про залужных, притул молчу вообще
Ну нет вариантов просто
coloritka• 18 декабря 2024
Ответ дляAstraja_
Ну якась же фільтрація кандидатів має бути? Чи всі можуть?
Astraja_• 18 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Наче всі хто 2 млн внесе чи скіки там
frumoasa17• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Це вже політичні технології. Я в Румунії. Ледь президента по тіктоку не вибрали, а зіграв на тупих маніпуляціях та ’’традиційних цінностях’’. Майже нікому не відомий м@дак за місяць до першого туру з кількох відсотків виріс до переможця першого туру.
Так що таке можливо в будь-якій країні🤪
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ дляAstraja_
Вот сейчас многие так за тысячу будут готовы за зе проголосовать(
Kapitoshka7• 18 декабря 2024
Не Зеля, не Арест, не Залужний.. хтось та вискочить.. а то ці країну перетворили на видовище, гладіаторські бої в колізеї.