Святатабожа• 18 декабря 2024

Вопрос кудрявым

У вас есть какие-то лайфхаки перед сном? Как-то собираете волосы на ночь,чтобы утром не было лохматого вида? Или делаете укладку каждое утро?
Дую на вітер• 18 декабря 2024
Лайфхак один, хочеш в люди-миєш голову)
автор Святатабожа • 18 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Лайфхак один, хочеш в люди-миєш голову)
Та якось дістало) вони в мене не так часто потребують миття,а кращій спосіб укладки це дійсно помити. Але може ще якось можна)
Молода і нерозважлива• 18 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Лайфхак один, хочеш в люди-миєш голову)
сто пудов))))
хотя я руки намочила- пожамкала и все.
5 минут делов
Відморожена• 18 декабря 2024
Меня спасает шелковая наволочка
Дую на вітер• 18 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
Воно ще й капризне, сьогодні будуть тобі кучері після рефрешу, а завтра мівіна, а післязавтра соломка кальмара
автор Святатабожа • 18 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Так-так. Кожен раз з різним ’стайлом’))
НетЕщеНаверное• 18 декабря 2024
плету 2 колоски, зранку більш менш терпимо )))
автор Святатабожа • 18 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
О. А перед цим волосся розчісуєте, чимось збризгуєте?)
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
В мене біозавивка
Тільки рефреш зранку
Але я користуюся кучерявим методом, тобто мию і сушу волосся вже зі стайлінгом. Тому оскільки стаілінг вже нанесений та поглинутий волоссям, то зранку лише зволожую і отримую впорядковані завитки.
Засоби- шампунь та кондиціонер для кучерявого методу від Мімаре, Mimare Curly Method Low-Poo Shampoo , кастард від CANTU NATURAL HAIR. Ще дуже подобається і основне Крем для моделювання кучерявого волосся Inebrya Style-In Roll Up- просто супер завиток
автор Святатабожа • 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
В мене біозавивка
Тільки рефреш зранку
Дякую
З вишневого садка• 18 декабря 2024
Резинка или краб
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Лайфхак один, хочеш в люди-миєш голову)
И у меня такой же
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
Я мою без шампуня через раз, только с кондиционером,
автор Святатабожа • 18 декабря 2024
Ответ дляВідморожена
Меня спасает шелковая наволочка
Интересно. Просто наволочка на подушку,или как тюрбан?
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
В мене біозавивка
Тільки рефреш зранку
Так а він же написано, що для завивки або вирівнювання, а для своїх кучерявих теж підходить, щоб були локони шовковисті?
НетЕщеНаверное• 18 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
я розчісую волосся лише передм миттям голови ( мию голову 1 раз на 2-3 дні) і все
Зоряний Шлях• 18 декабря 2024
Продемонструю шок-контент 🤭
Усе життя маю довше курчаве волосся. Три роки я НЕ розчісую і НЕ вкладаю його ніяк. Мій шампунь коштує 120 грн, вистачає на сезон точно.
1 фото — так виглядали пасми з розчіскою і масмаркет-шампунями (Хедендшолдерс, Ельсев, усіляке було...)
Решта фото — поточний стан
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
хто він?
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
хто він?
Inebrya Style-In Roll Up
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Inebrya Style-In Roll Up
Хм... локони шовковисті від кондицонеру. А це стайлінг. Він при укладці додає форми завитку, робить його пружним, щоб не пушився.
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ну не склеиваит их как например лак для волос?
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Всі засоби для укладання локонів утворюють на них так званий Каст. Тобто після висихання локони тверді. Далі є таке поняття «розбити каст», коли берешь і розминаєш їх. Тоді утворюються мʼякі, пружні локони які тримають форму. Вам краще почитати в інеті про кучерявий метод або подивитися відео, його повно. Там все про те як доглядати кучеряве волосся і мати при цьому охайний вигляд, без пушистості. Я зробила біо завивку і це разом з цим методом найкраще що траплялося з моїм волоссям. Пʼять хвилин на рефреш зранку і цілий день гарна красива укладка.
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я ітак користуюсь кучерявим методом
Пампушечка• 25 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
В мене біозавивка
Тільки рефреш зранку
Підкажіть, будь ласка, Як Ви цим Inebrya Style-In Roll Up користуєтеся? Щоб були гарні локони, а не залипші сосульки?
Шикаю і викаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Добрий день. Ну...тут прийдеться багато писати, вибачаюсь.
Після застосування засобу звісно виходять міцні тверді кучері, так званий Каст, почитайте в інеті. Після повного висихання волосся я беру і розбиваю цей каст руками. Мені підходить способ розбивки руками, просто беру і розминаю їх. Виходять пружні мякі локони, а пушистості немає. І залиплості ніякої в мене немає. Мабуть залежить від кількості засобу.
Я використовую засіб в кучерявому методи, а саме таким чином... Після промивки шампунем і жамкання волоссся, наношу кондиціонер, розчісую волосся з кондиціонером, потім змиваю його. На дуже мокре волосся не віджимаючи його наношу порцію засобу і жамкаю. Потім мікрофіброю промакую волоссся. І вже потім перед сушкою феном також додатково наношу ще порцію засобу і знову жамкаю). І ось як раз тут важливо присосуватися до потрібної кількості) Бо якщо багато, то швидко брудниться волосся або воно залипше. А якщо мало- то волосся пушисте і не тримає форму локон. Але це все шляхом експерименту досягається. Мені краще менше засобу і тоді все виходить. Після помивки та сушки феном ходжу 3-4 дні з готовою укладкою і роблю ранком тільки рефреш щоб надати гарного вигляду. Воно звісно виглядає за описом дуже довго, але насправді плюсами є те що помивка голови 2 рази на тиждень і щоденна укладка рівно 5 хвилин. Я не уявляю як раніше жила з рівним волоссям) Щодо витрат засобу. В мене вже 3 місяці тільки один флакон і ще на січень мабуть вистачить, волосся трохи нижче плеч
Пампушечка• 26 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Дякую за розгорнуту відповідь, теж купила його за вашим відгуком і сьогодні спробувала, то дійсно хороша штука, і його надовго вистачить, геть мало йде на раз, корочє буду і далі експерементувати, в мене від природи дуже гарне кучеряве волосся, але блондом я його псую постійно і висушую((
Шикаю і викаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Будь ласка. Я не знаю чи ви користуєтеся кучерявим методои чи ні, але він допомагє кучерявому волоссю виглядати доглянуто та круто. Зокрема можу Вам порадити звернути увагу на засоби безсульфатні від бренду Mimare
https://mimare.com.ua/mimare-curly-method-low-poo-...
Для мене це просто знахідка. З використанням шампуню голова чиста 3-4 дні, не жирниться. А кондиціонер це просто любов. Волосся живе, блискуче, зволожене. Маски щоправда не пробувала, але і вони там є.
В мене після біозавивки волосся в збереженому вигляді, тому думаю і Вам з блондом підійде щоб зволожити волосся
Пампушечка• 26 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Так, я користуюся кучерявим методом ще до того як його придумали, якось сама ще в юності до нього прийшла)).
В мене також постійно купа кондиціонерів, бальзамів, несмивачок, корочє багато всяких бутилочок, бо для такого волосся просто миття з шампунем мало звісно))
Шикаю і викаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
А мені якось так повезло шо відразу цей бренд знайшла, здивувалася шо можна так довго не мити волосся і на ньому залишилася))
Тож маю небагато. Тільки від Мимаре шамп=конд. А із доглядових тільки Inebrya Style-In Roll Up і ще один кастард, теж прикольний...від Canru, тільки його зараз немає чомусь ніде(
https://ezebra.com.ua/uk/products/dogliad/stilizac...
Пампушечка• 26 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Так вже хтось мені радив цей Канту, треба спробувати