Распутница• 18 декабря 2024

Чи важлива сильна школа для дитини

Дитина в 4 класі. По успішності в серединці серед дітей класу, я так думаю.
Чи варто пробувати поступати в сильний ліцей на 5 клас? Може й не поступить, але якщо так, то, швидше всього, буде однією з найгірших по навчанні. Бо я ж бачу, що важко все дається, не схоплює "на льоту", не все розуміє.
Подруга переконує, що пробувати варто. Бо - середовище формує дитину.
Але це для здібних дітей, щоб тягнулись до сильніших, не забивали для навчання. А якщо ти не можеш, навіть попри старання, то ще комплекси будуть.
А ви як думаєте?
Результат:
вже голосів: 48
24 (50%) Лишатись в звичайному ліцеї
20 (41.67%) Пробувати поступати в сильний
4 (8.33%) Інше
Куратор дебошей• 18 декабря 2024
не вгадаєш, може бути і так, що підтягнеться, і так, що заб´ється. Думаю, варто спробувати, якщо він хоче, але бути дуже уважними до змін
Соня-сонятко• 18 декабря 2024
Конечно, сильная школа важна. Но если ваш ребенок в обычной школе средненький, то какой ему смысл идти в сильную, если он обычную не вытягивает. Сильная школа -это для тех детей, кто в обычной решает все моментально, а потом сидит и скучает в ожидании, когда другие дети закончат. Вот для таких детей нужен высокий уровень
Все возможно• 18 декабря 2024
Если сильная бесплатная - модно пробовать, если вам придется платить 200 процентов то нет смысла. В сильных школах есть большой плюс - сильный педсостав. Это очень много значит
Но ваш вряд ли поступит, к поступлению в сильные школы говятся минимум за год, там задания такие, которые дети в обычных школах в глаза не видели
Ядвига Юсьлегко• 18 декабря 2024
Важлива й атмосфера, й оточення, й педколектив. Я за те, щоб пробувати. Сина забираю зі школи під домом, бо тут учителям нічого не треба
So_so• 18 декабря 2024
Лучше двигайтесь вширь, раз ребенок не хватает на лету, а не вглубь. Ищите зоны интереса.
автор Распутница • 18 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Я такої ж думки. Але в цієї подруги в сильному ліцей син, і вона от переконує, що є різні діти в них. І справа в тому, що діти націлені на навчання, дисципліна.
Я-ваш шанс• 18 декабря 2024
Я перевела так доньку і шкодую. По-перше, на навчання взагалі забила, тому що нічого не розуміє, не встигає за сильними дітьми, який сенс взагалі старатися, все-рівно викликатимуть інших. Плюс в цьому новому ’сильному’ ліцеї дуже багато дітей з заможних родин і дітки там ’золота молодь’, які дуже заглядають на те які в тебе бренди, чи останній айфон, на якому авто тебе забирають, чи не носиш ти одні і ті ж кросівки 2 сезони підряд. Відпочивати - лише в дорогі ресторани, всі з айкосами (у нас вже 9 клас), на екскурсії їздити - то це тури по Європі, Діснейленд. Я ледве витягую всю цю ліцейну мішуру. Тому я тепер тільки й чекаю кінця 9 класу і щоб донька перевступила до іншого закладу, нічого хорошого ми тут не отримали.
Я шалунья• 18 декабря 2024
Моя дочка окончила 9 классов обычной школы, была в середине.
И были 2 мальчика умные, из хороших семей, 10-11 баллов по всем предметам, со 2 класса.

И вот на 8 класс они решили уйти поступить в лицей ( 8-11 кл ), из которого через 3 месяца благополучно вернулись к нам.

Там завал. Не потянули.
Очень очень много задавали, добрая половина на самообучение, огромный объём рефератов, докладов и другой научной работы.

Их мамы сказали, что не хотят, чтобы сыновья окончили этот лицей с плохими оценками. Лучше будут дополнительно заниматься по предметам на зно, чем запускать все предметы. Но мальчики реально умные. Не знаю, не сложилось там. Сейчас учатся в 10 классе, готовятся в политехнический все таки.
Хвильоватиша• 18 декабря 2024
На мою думку, не варто пробувати. Ви ж самі пишите, що й так не справляється, куди ще в сильнішу? Як би так все було просто, то всі б діти були надрозумними, достатньо посадити в сильний клас . Звідки тільки беруться двоєшники та троєшники адже діти навколо і так сильніші та розумніші
Плюс ще дитина змінить колектив та друзів - теж може негативно вплинути. Одні швидко адаптуються, у інших сильний стрес та наслідки.
Страхованная• 18 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья

Там завал. Не потянули.

Ого! Знаю, лицеи сильные набирают с 5 класса, есть и с 7. То есть эти дети уже изначально взяли темп и двигаются по нему, а эти 2 мальчика не влились, с 8 класса, поздно, наверное :(
Страхованная• 18 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Це в Києві ліцей?
Не на лівому березі часом ?
Я шалунья• 18 декабря 2024
Ответ дляСтрахованная
В данные лицеи можно поступить только с 8 или с 10 классов.
Страхованная• 18 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Это в Киеве?
Я шалунья• 18 декабря 2024
Ответ дляСтрахованная
Это в Киеве?
Днепр
Україна наше все• 18 декабря 2024
Пробувала би поступати. Якщо там конкурс і пройде - значить і вчитись потягне, як старатиметься чи на початку з допомогою репетиторів.
БоВжеВільна• 18 декабря 2024
Ні, не треба.
Ms. Искренность• 18 декабря 2024
Коли донька йшла в 1клас, у нас був вибір між звичайним класом і класом з програмою Росток, вчитель останнього сказала на зборах: краще учень буде нижче в сильному, ніж вище в звичайному.
Не жалію жодного дня, що віддали в Росток, вчитель була вимоглива, але клас дуже сильний вийшов, при здачі (а-ля) екзаменів в 5 клас по розподілу по напрямам - тільки 5 з 32чол. пішли в слабший клас.

А ще, ми живемо за містом, пішли не в місцеву школу, а возили до міста.
Закінчивши школу, видно різницю, хто де навчався, рівень здачі НМТ але це ж не тільки про оцінки.

Тому я за сильний клас. Нам теж було нелегко, донька зірок з неба ніколи не знімала, але втяглась, багатьох перегнала.

І таки так: середовище формує дитину.
Рогнеда Карповна• 18 декабря 2024
Син переводится в ліцей, але він був дуже розумним і математику супер тягнув. Нудьгував в звичайній школі.
Але і йому перший рік було важко. Хоча він був серед ’своїх’ тому йому було класно і це добре рішення.

Донька ’хорошистка’ і знаючи кухню ліцея, навантаження, навіть інший напрямок - це не для неї, інакше буде тільки стрес і нерви, зневіра в своїх можливостях
Сколько_мне_лет?• 18 декабря 2024
Сложный вопрос.
Про окружение - да, согласна. Это важно.
Но многое зависит от характера ребенка - есть запал стать круче по знаниям или пофигист.
Мама Чели• 18 декабря 2024
Какая разница , в какой школе учится ребенок .Если заинтересованы в знаниях - найдите репетитора