Робот Вертер• 19 декабря 2024

Чи можна дізнатися від кого надійшов переказ на картку?

Сьогодні прийшло 4 тис. на карту. Зарплата у повній сумі була декілька днів тому, тому надходжень ніяких би не мало приходити. Деталей платіж ніяких не має, відправника не видно. Чи можна якимось чином дізнатися від кого?
Можливо хтось помилково відправив, гроші все ж не малі. Може хтось стикався з такою ситуацією, як діяти?
Коплю на груди• 19 декабря 2024
Позвоните в банк на горячую линию, они видят отправителя
Поддакиваю иногДА• 19 декабря 2024
Може директор перед Новим роком вирішив видати грошову винагороду?
julia-678c• 19 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Спросите у бухгалтера
julia-678c• 19 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ой, не вам ответ а автору
Регионщица• 19 декабря 2024
Мені на приват надходили, ходила у відділення, якщо Вам не видно, їм теж не видно