kuskus• 19 декабря 2024

Вже обговорили марення божевільного діда?

kissulichka• 19 декабря 2024
Его яйцом надо выкатать
tanya_217• 19 декабря 2024
Особисто мені страшно ДУЖЕ!!!
marata• 19 декабря 2024
Ответ дляkissulichka
Его яйцом надо выкатать
Здохнути йому треба, а не яйце
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Нет слов
Смотрела пару коротких видео.
Там где речь то том, что было скучно, а теперь «движуха»
Sweet_Cat• 19 декабря 2024
А що там?
ole4kakissa• 19 декабря 2024
Можно #вкрации рассказать о чем речь?
diamond_shop• 19 декабря 2024
Ответ дляkissulichka
Его яйцом надо выкатать
пізно
diamond_shop• 19 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
Можно #вкрации рассказать о чем речь?
скоро ШІ обробить та викладуть ’тези’ якщо цю маячню можна так назвати
ole4kakissa• 19 декабря 2024
Автор, извините не по теме: это у всех такой глюк сегодня?
nata.ant• 19 декабря 2024
А що казав,знову орешніком і ядеркою залякував?
Оль_• 19 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
Можно #вкрации рассказать о чем речь?
російський диктатор путін провів пряму лінію і пресконференцію за підсумками року.

Головні тези:

🔹Рух іде по всій лінії фронту, щодня. Наші бійці забирають територію квадратними кілометрами;

🔹В України закінчуються люди, які хочуть воювати;

🔹Якби можна було повернутися в лютий 2022 року, рішення про початок «СВО» потрібно було ухвалювати раніше і готуватися ретельніше;

🔹З росією фактично воюють усі країни НАТО. Снаряди на Заході подорожчали вчетверо, країнам НАТО не вистачить і 3% ВВП на оборону;

🔹росія стала набагато сильнішою за попередні два-три роки, тому що ми стаємо по-справжньому суверенною країною;

🔹Суверенітет — важлива річ. При втраті суверенітету втрачається державність.
Ось усі пишаються, що вони європейці, але вони, перш за все, французи, німці, італійці, іспанці;

🔹росія збільшує армію і силові підрозділи до 1,5 млн осіб.

🔹Боєготовність наших Збройних сил перебуває на найвищому рівні у світі;

🔹Ми рухаємося до вирішення завдань, які позначили на початку «СВО»;

🔹Курську область звільнимо, хлопці воюють там просто зараз, але дату я називати не хочу.

🔹Нам є, з ким розмовляти (на) Україні, там багато наших хлопців, хто хоче позбавити свою країну від неонацистського режиму

🔹Ми готові до переговорів. У нас немає попередніх умов, ми готові вести діалог на базі того, про що домовилися в Стамбулі 2022 року;

🔹У Конституції України немає вказівок на можливість продовження повноважень президента навіть в умовах воєнного стану.
Легітимною в Україні зараз є тільки Верховна Рада;

🔹Ми розмовлятимемо з будь-яким лідером України, який піде на вибори і підтвердить легітимність, включно із Зеленським.
Підписувати договори можемо лише з легітимними органами влади;

🔹Якби Зеленський попросив, ми дали б йому політичний притулок, росія нікому не відмовляє;

🔹росії потрібне не перемир´я, а мир із гарантіями безпеки для рф. Перемир´я дасть противнику перепочинок;

🔹Китайська і бразильська ініціативи збалансовані і нічого не нав´язують.

🔹Чому така назва у «Орєшніка»? Чесно? Не знаю;

🔹«Орєшнік» — це сучасна, дуже нова зброя, заснована на розробках уже російського періоду часу.
Шансів на перехоплення немає, на розведення блоків іде кілька секунд;

🔹Систем THAAD для перехоплення «Орєшніка» (на) Україні немає, якщо американці вирішуватимуть поставити — ми наших хлопців там попросимо, щоб вони підказали цінні для нас рішення;

🔹У списку пріоритетних цілей ударів по Україні знаходяться об´єкти військово-промислового комплексу;

🔹 Нехай західні експерти визначать якийсь об´єкт для ураження, скажімо, у Києві. Зосередять туди всі свої сили ППО і ПРО.
А ми завдамо удару «Орєшніком» і подивимося, що буде. Ми до такого експерименту готові. Чи готова інша сторона?

🔹Якщо для білорусі створюватимуть загрози, що підпадають під ядерну доктрину, росія розглядатиме такі загрози як загрози самій рф.

🔹Санкції створюють нам проблеми, але вбити вони нас не зможуть;

🔹Західні країни за допомогою недобросовісної конкуренції намагаються завадити росії в Арктиці;

🔹Україна перекрила постачання нашого газу в Європу. Нічого, «Газпром» це переживе.

🔹На очах усього світу йде розтерзання православної церкви (на) Україні, але тим, хто це робить, це ще відгукнеться;

🔹Українська влада — це євреї-безбожники, люди без роду, без племені, їм нічого не дорого. Удеруть і будуть замість церкви ходити на пляж;

🔹Ми вітаємо українців у росії, вони люди однієї з нами культури.

🔹Вбивство генерала Кіріллова — це терористичний акт, який вчинила влада України. Нам не можна допускати таких важких проколів;

🔹Київ багаторазово здійснював теракти проти росіян, зокрема журналістів, і Захід жодного разу це не засудив;

🔹У Словаччині затримано українських диверсантів із картами газової системи;

🔹Діяльність телефонних шахраїв (на) Україні зведена на рівень держполітики, вони зуміли вкрасти понад 250 мільярдів рублів.

Головний висновок:
Немає про що говорити — клінічно хвора людина...
Стрекоза любви• 19 декабря 2024
Пропонуємо вовє і дімє десь стати на червоній площі, пульнем туди НАТівською або українською ракетою, подивимось, як їхнє ПВО сработает☺️
ura1981• 19 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
Подивіться яка година/рік на компі
автор kuskus • 19 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
Можно #вкрации рассказать о чем речь?
Пропонує Київ використати полігоном для «дуєлі» із західним озброєнням. Хоче своїм «хєрєшніком» похвалитись
Катруська• 19 декабря 2024
Божевільний. Все, що можна сказати про нього. Досі дивує, як цього не помічають його прибічники... Чи у них там у всіх дах протікає...
LyudaT• 19 декабря 2024
Ответ дляtanya_217
Особисто мені страшно ДУЖЕ!!!
Боїтесь, що він таки скоро сконає та коли вже...
marata• 19 декабря 2024
Ответ дляКатруська
У всіх (
автор kuskus • 19 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
Ні, в мене нормально. Може ви з майбутнього пишете?
LyudaT• 19 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
Можно #вкрации рассказать о чем речь?
Все як завжди. Нічого нового, навіть анекдот, як завжди, старий і тупий.
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляОль_

Головні тези:

Головний висновок:
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляkissulichka
Его яйцом надо выкатать
... і то його власним, по черзі кожним
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляmarata
Здохнути йому треба, а не яйце
катати його власним, поки не здохне
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Вам тоже раньше было скучно, а теперь движухой наслаждаетесь?
Svetljachokkkk• 19 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
Ой, Ви здається у майбутньому.
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Удалено администрацией...
LyudaT• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Отвєтка за шо?
автор kuskus • 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Це сарказм, сподіваюсь…
nata.ant• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
А чим,ми його зараз провокуємо,по вашому?
Моpгана• 19 декабря 2024
Ответ дляОль_

Головні тези:

Головний висновок:
Деякі тези він чесно списав на порадниці
Мандарина• 19 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
Бабочка не садилась на руку?))