Kittaa• 20 декабря 2024

Серіал Ніхто не хоче цього

Рекомендую, легкий, веселий, смішний, романтична вигадка, але такий позитивний. Красиві актори) Отримала задоволення при перегляді. 10 серій по 30 хвилинок
-Инга-• 20 декабря 2024
да, смотрели, неплохой, но хотелось другого окончания.
Похоже что оставляли задел на продолжение сезонов
Елена1265• 20 декабря 2024
Тоже недавно закончила смотреть
Елена1265• 20 декабря 2024
Ответ для-Инга-
Вроде же неплохое окончание, чего бы вам хотелось?
-Инга-• 20 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
проспойлерю если скажу чего б хотелось))
marata• 20 декабря 2024
Не уявляю, що там ще придумають далі ))
Елена1265• 20 декабря 2024
Ответ для-Инга-
Может и так)
Но, как на меня, окончание вполне логичное.
Да и хоть с жизнью сходится, когда нельзя иметь все и приходится делать выбор
Nil admirari• 20 декабря 2024
Начинала смотреть. На второй серии прекратила. Ерунда какая-то.
Особенно про то, что раввин может иметь интимные отношения, не будучи женатым.
marinamagic• 20 декабря 2024
Я дивилась цей серіал, але не можу сказати, що в захваті. Таке… ні про що. Причому я люблю легкі фільми, але цей якийсь дивний, як на мене
Gleva• 20 декабря 2024
Мені теж сподобалося, я дивилася в оригінальній озвучці, так цікаво чути голоса і емоції акторів. Про красиві актори - фраза акторка про її більший страх - невдала пластична операція звучить звісно іронічно, враховуючи як її кольнули очі, дикуваті якісь. Я її навіть після поганих матусь не одразу впізнала
А про фінал згодна - він відкритий, напевно для другого сезону, але як на мене, як не закінчи, все одно хтось буде в програші (саме в їх ситуації)
Хоча це по реальній історії знято