Рекомендую, легкий, веселий, смішний, романтична вигадка, але такий позитивний. Красиві актори) Отримала задоволення при перегляді. 10 серій по 30 хвилинок
Nil admirari• 20 декабря 2024
Начинала смотреть. На второй серии прекратила. Ерунда какая-то.
Особенно про то, что раввин может иметь интимные отношения, не будучи женатым.
marinamagic• 20 декабря 2024
Я дивилась цей серіал, але не можу сказати, що в захваті. Таке… ні про що. Причому я люблю легкі фільми, але цей якийсь дивний, як на мене
Мені теж сподобалося, я дивилася в оригінальній озвучці, так цікаво чути голоса і емоції акторів. Про красиві актори - фраза акторка про її більший страх - невдала пластична операція звучить звісно іронічно, враховуючи як її кольнули очі, дикуваті якісь. Я її навіть після поганих матусь не одразу впізнала
А про фінал згодна - він відкритий, напевно для другого сезону, але як на мене, як не закінчи, все одно хтось буде в програші (саме в їх ситуації)
Хоча це по реальній історії знято