Броніки для Моніки• 20 декабря 2024
Робот пылесос со станцией самоочистки, за это имеет смысл переплачивать?
Братья Капли• 20 декабря 2024
За шо? За робот чи станцію?
Якщо 2 то подумайте чи захочете ви після кожного прибирання розбирати та чистити пилосос?? Мені вистачило Томаса, з його мийкою щоразу і колупанеям в брудний воді, перемиванеям фільтрів. Тому зараз-добре що без моєї участі
СкиниУскачи!• 20 декабря 2024
Так, є сенс купити зі станцією!
В мене це третій робот-пилосос, я його юзаю тричі на тиждень і дуже зручно, що він самостійно скидає сміття і не потрібно щоразу його чистити
Бабуся мороз• 20 декабря 2024
я дуже задоволена і більше не куплю звичайний робот-пилосос. треба тільки доливати чисту воду і виливати брудну - все.