Саджу все зарання• 20 декабря 2024
Рентген легень
Гематолог направила на рентген легень, але прийом в гематолога через місяць.
Просто сказала що здати до її наступного прийому. Серед того аналізи, УЗД та рентген. УЗД та аналізи розумію що перед прийомом найкраще, щоб свіжі були.
А рентген ? Можна зараз здавати чи вже також ближче до прийому ?
Ручки-Крючки• 20 декабря 2024
Через місяць - це скоро. Якщо зробити зараз, то і кхд, і рентген будуть ’свіжими’.
Саджу все зарання
• 20 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Я маю теперішні УЗД, лікар сказала через місяць перездати УЗД і прийти на прийом, дивитись буде динаміку. + Зак свіжий мати.
І + рентген зробити, я не робила на перший прийом. Просто забула уточнити зараз можна зробити чи вже зовсім перед прийомом?
Тримаю свічку• 20 декабря 2024
Если это не срочно , то можно и ближе сделать. Если есть какие то подозрения , то сейчас.
ЧупакабраЗеБест• 20 декабря 2024
Ответ дляСаджу все зарання
рентген действителен ГОД,
есил у вас не тубик, не пневмония, делайте сейчас, може т еще где то и запишетесь. а може т и не успеете.
Саджу все зарання
• 20 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
рентген действителен ГОД,
Не тубік, не пневмонія. А потрібно уточнювати що там треба дивитись чи ще щось таке. Чи що то відправивши не пульмонолог а гематолог , щоб опис в тому напрямку робили , чи просто рентген легень і все ?