Дуб береза• 20 декабря 2024
Порадьте ресурс для вивчення матем і укр мови.
Шукаю ресурс, де можна було б практикуватися з завданнями по матем і українській мові. Моя дитина вчиться третій рік закордоном, але я хочу і намагаюсь, щоб вона не забувала українську. Зараз середня школа, і вчитися в обох школах важко, ми виконуємо тільки контрольні. Якщо є такий україномовний ресурс, де можна вчити матем і українську, було б чудово. Може типу короткі відео урок, потім завдання. Можна з платною підпискою. Або може хтось в подібній ситуації, як ви справляєтесь? Дякую!
Люблю пиво• 20 декабря 2024
ВШО. По классам есть все предметы и контрольные работы для проверки знаний.
Хочу в БАНю• 20 декабря 2024
Плюсую за ВШО. Ще з математики гарні тренажери Новатіка. Через гугл пошукайте